header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
Benjamins - Reservering
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA1 - Kromhouters MA1
14:00 - 1
Thuis
Fluiten: Igor Klein en Roy Moezelaar
MA2 - Almelo MA1
10:15 - 2
Thuis
Fluiten: Bas Baan
MA3 - Arnhem MA2
16:00
Uit
MA4 - Bemmel MA4
15:45 - 2
Thuis
Fluiten: Jan Ros en Ben van den Assem
Meisjes B
MB1 - DHV MB1
12:10
Uit
MB2 - De Mezen MB1
14:45
Uit
MB3 - HCM Arnhem MB2
13:45
Uit
MB4 - NMHC MB3
16:20
Uit
MB5 - Wijchen MB3
14:00 - 4
Thuis
Fluiten: Herm Vis en Ger Willems
MB6 - HCD MB3
12:00 - 3
Thuis
Fluiten: David Geers en Wout van Bruggen
Meisjes C
MC1 - HCM Arnhem MC1
12:00 - 1
Thuis
Fluiten: Roland Kalb en Ger Willems
MC2 - NMHC MC3
15:30
Uit
MC3 - Oosterbeek MC3
10:45
Uit
MC4 - HCOB MC3
14:00 - 3
Thuis
Fluiten: Iris Memelink en Isa Schinkel
Meisjes D
MD1 - Apeldoorn MD1
10:15 - 1
Thuis
Fluiten: Syl van Mourik en Fleur Sinnige
MD2 - Voorster MD1
14:00 - 2
Thuis
Fluiten: Maud Leidekker en Ciska van Nieuwenhuizen
MD3 - Dieren MD1
15:45 - 1
Thuis
Fluiten: Max Wien en Lars van Liere
MD4 - Oosterbeek MD1
14:15
Uit
Meisjes E
M8E1 - Zevenaar M8E3
11:30 - 4
Thuis
Fluiten: Leonie Zuure
M8E2 - NMHC M8E2
10:15 - 3
Thuis
Fluiten: Ymre Massée
ME1 - MHC EDE M6E2
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME2 - AMHC Upward M6E4
10:15 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME3 - Zutphen M6E2
Afgelast
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME4 - MHC EDE M6E1
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - HCM Arnhem MF1
09:15
Uit
MF2 - Oude IJsselstreek MF1
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Dieren MF1
10:00
Uit
Jongens A
JA1 - IJsseloever JA1
15:50
Uit
JA2 - Arnhem JA1
08:30 - 2
Thuis
Fluiten: Jelle Leeuw en Teun de Jong
Jongens B
JB1 - Derby JB1
12:10
Uit
JB2 - Arnhem JB2
12:00 - 2
Thuis
Fluiten: Frank Krepel en Ernst Dobbenberg
JB3 - AMHC Upward JB2
15:50
Uit
Jongens C
JC1 - NMHC JC3
11:00
Uit
Jongens D
JD1 - AMHC Upward JD1
08:30 - 1
Thuis
Fluiten: Corne Thijssens en Roy Moezelaar
JD2 - HCD JD2
10:30
Uit
Jongens E
J8E1 - Dieren J8E1
11:00
Uit
JE1 - HCM Arnhem J6E2
10:30
Uit
Jongens F
JF1 - HCM Arnhem JF1
09:45
Uit
JF2 - AMHC Upward JF1
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - AMHC Upward JF2
08:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner