Handige links
Vandaag jarig
  • Els de Graaf
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
import 
 
G 1 -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen G 2 1 3 1 0 0 8 5 0
2 Wageningen G1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Zutphen G2/ Zevenaar G1 2 3 1 0 1 11 11 0
4 Upward G 4 2 3 1 0 1 7 9 0
5 Twente G3 2 0 0 0 2 5 8 0
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit D1 3 7 2 1 0 9 3 0
2 Ring Pass Delft D1 3 7 2 1 0 11 6 0
3 Gooische D1 3 7 2 1 0 6 3 0
4 Leonidas D1 3 7 2 1 0 5 2 0
5 Alecto D1 3 6 2 0 1 5 5 0
6 Wageningen D1 3 5 1 2 0 5 4 0
7 Schaerweijde D1 3 4 1 1 1 4 3 0
8 Schiedam D1 3 4 1 1 1 7 7 0
9 Voordaan D1 3 3 1 0 2 4 6 0
10 Eindhoven D1 3 0 0 0 3 3 7 0
11 MEP D1 3 0 0 0 3 3 8 0
12 Naarden D1 3 0 0 0 3 1 9 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D1 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Voordaan D1 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Gooische D1 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Almere D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Fletiomare D1 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Schaerweijde D1 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Zwolle D1 1 0 0 0 1 2 4 0
8 Naarden D1 1 0 0 0 1 0 2 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D2 3 9 3 0 0 13 1 0
2 Nijmegen D3 3 7 2 1 0 7 3 0
3 Union D2 3 7 2 1 0 6 3 0
4 Wageningen D2 3 5 1 2 0 6 5 0
5 Apeliotes D2 3 4 1 1 1 6 4 0
6 Zwolle D3 3 4 1 1 1 6 5 0
7 Zwolle D2 3 4 1 1 1 6 6 0
8 QZ D3 3 4 1 1 1 5 6 0
9 QZ D2 3 3 1 0 2 4 5 0
10 Bully D2 3 3 1 0 2 7 12 0
11 HCM D2 3 0 0 0 3 2 5 0
12 Almelo D2 3 0 0 0 3 2 15 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Wageningen D5 3 7 2 1 0 5 0 0
3 Ares D3 3 7 2 1 0 4 1 0
4 Bemmel D3 3 6 2 0 1 6 5 0
5 EHV D4 3 3 1 0 2 9 7 0
6 Union D8 3 3 1 0 2 7 7 0
7 PW D2 3 3 1 0 2 6 7 0
8 Haackey D2 3 3 1 0 2 6 8 0
9 Wageningen D3 3 3 1 0 2 3 5 0
10 Apeliotes D6 3 0 0 0 3 0 15 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D2 3 9 3 0 0 17 3 0
2 Union D7 3 9 3 0 0 13 1 0
3 Nijmegen D7 3 7 2 1 0 11 4 0
4 Wageningen D4 3 6 2 0 1 12 3 0
5 Bemmel D2 3 6 2 0 1 5 7 0
6 Wijchen D2 3 4 1 1 1 10 6 0
7 HCM D3 2 3 1 0 1 6 3 0
8 Nijmegen D9 3 3 1 0 2 5 9 0
9 Dieren D2 3 3 1 0 2 3 13 0
10 Apeliotes D8 2 0 0 0 2 1 9 0
11 Apeliotes D7 3 0 0 0 3 1 13 0
12 Doetinchem D2 3 0 0 0 3 1 14 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Wageningen D5 3 7 2 1 0 5 0 0
3 Ares D3 3 7 2 1 0 4 1 0
4 Bemmel D3 3 6 2 0 1 6 5 0
5 EHV D4 3 3 1 0 2 9 7 0
6 Union D8 3 3 1 0 2 7 7 0
7 PW D2 3 3 1 0 2 6 7 0
8 Haackey D2 3 3 1 0 2 6 8 0
9 Wageningen D3 3 3 1 0 2 3 5 0
10 Apeliotes D6 3 0 0 0 3 0 15 0
 
Dames 6 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 3 9 3 0 0 7 3 0
2 Zevenaar D3 3 9 3 0 0 6 2 0
3 Apeliotes D14 3 6 2 0 1 12 3 0
4 HCM D4 3 6 2 0 1 14 6 0
5 Nijmegen D17 3 4 1 1 1 5 10 0
6 Nijmegen D15 3 3 1 0 2 7 6 0
7 Wageningen D6 3 3 1 0 2 4 7 0
8 Druten D2 3 3 1 0 2 3 6 0
9 Apeliotes D12 3 1 0 1 2 1 13 0
10 Nijmegen D16 3 0 0 0 3 4 7 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM D5 3 9 3 0 0 13 2 0
2 Nijmegen D19 3 7 2 1 0 13 2 0
3 QZ D4 2 6 2 0 0 14 1 0
4 Union D11 2 6 2 0 0 12 0 0
5 Druten D3 2 6 2 0 0 8 3 0
6 Union D10 3 4 1 1 1 11 4 0
7 Wageningen D7 3 3 1 0 2 11 9 0
8 Apeliotes D13 3 3 1 0 2 4 5 0
9 Nijmegen D18 3 0 0 0 3 2 18 0
10 Apeliotes D11 3 0 0 0 3 1 23 0
11 Apeliotes D15 3 0 0 0 3 0 22 0
 
Dames Jong 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM DJ1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Ede DJ1 2 6 2 0 0 10 3 0
3 Wageningen DJ1 3 6 2 0 1 8 9 0
4 Bemmel DJ1 3 3 1 0 2 6 9 0
5 Wijchen DJ1 3 1 0 1 2 8 13 0
6 Union DJ1 3 1 0 1 2 7 13 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo DA 3 7 2 1 0 16 4 0
2 Deventer DA 3 7 2 1 0 7 1 0
3 Wageningen DA 3 6 2 0 1 11 1 0
4 Union DA 3 6 2 0 1 11 7 0
5 Oosterbeek DA 3 6 2 0 1 9 5 0
6 Zwolle DA 3 5 1 2 0 6 4 0
7 PW DA 3 4 1 1 1 8 6 0
8 Kromhouters DA 3 3 1 0 2 7 11 0
9 Upward DB 3 3 1 0 2 4 9 0
10 Bemmel DA 3 3 1 0 2 6 14 0
11 QZ DA 3 1 0 1 2 5 10 0
12 Apeldoorn DA 3 0 0 0 3 0 18 0
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward DA 3 9 3 0 0 16 2 0
2 Beuningen DA 3 7 2 1 0 19 2 0
3 Dieren DA 3 7 2 1 0 13 1 0
4 Wageningen DB 3 6 2 0 1 7 1 0
5 HCM DA 3 6 2 0 1 7 4 0
6 Nijmegen DA 3 3 1 0 2 4 6 0
7 Oosterbeek DB 3 3 1 0 2 3 7 0
8 Upward DC 3 3 1 0 2 5 13 0
9 Beuningen DB 3 0 0 0 3 0 17 0
10 Kromhouters DB 3 0 0 0 3 0 21 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare H1 3 7 2 1 0 12 4 0
2 Eelde H1 3 7 2 1 0 9 3 0
3 Zevenaar H1 3 7 2 1 0 12 7 0
4 Mezen H1 3 6 2 0 1 9 9 0
5 Wageningen H1 3 6 2 0 1 7 7 0
6 Bully H1 3 4 1 1 1 11 10 0
7 Barneveld H1 3 4 1 1 1 5 7 0
8 HCM H1 3 3 1 0 2 8 7 0
9 Almelo H1 3 3 1 0 2 9 10 0
10 Baarn H1 3 3 1 0 2 7 10 0
11 Deventer H1 3 1 0 1 2 5 8 0
12 Zeewolde H1 3 0 0 0 3 2 14 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H6 3 9 3 0 0 11 1 0
2 Apeliotes H3 3 9 3 0 0 14 7 0
3 Kromhouters H2 3 7 2 1 0 10 4 0
4 QZ H4 3 6 2 0 1 17 6 0
5 QZ H3 3 6 2 0 1 12 6 0
6 Wijchen H2 3 5 1 2 0 10 9 0
7 Wageningen H2 3 4 1 1 1 9 7 0
8 Apeliotes H2 3 4 1 1 1 6 7 0
9 Union H6 3 1 0 1 2 5 14 0
10 HCM H2 3 0 0 0 3 5 13 0
11 Union H7 3 0 0 0 3 2 11 0
12 Beuningen H3 3 0 0 0 3 2 18 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H5 3 9 3 0 0 23 8 0
2 Almelo H2 3 7 2 1 0 8 6 0
3 QZ H2 3 5 1 2 0 8 5 0
4 Zevenaar H2 3 4 1 1 1 13 12 0
5 PW H2 3 4 1 1 1 10 11 0
6 Apeldoorn H2 2 3 1 0 1 9 6 0
7 Zwolle H3 2 3 1 0 1 6 4 0
8 Deventer H2 3 3 1 0 2 8 16 0
9 EHV H3 3 1 0 1 2 9 12 0
10 Wageningen H3 3 0 0 0 3 4 18 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel H2 3 9 3 0 0 26 1 0
2 HCM H3 3 9 3 0 0 9 4 0
3 Apeliotes H4 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Druten H1 3 6 2 0 1 9 6 0
5 Wijchen H3 3 6 2 0 1 3 3 0
6 Ede H3 3 4 1 1 1 7 6 0
7 HCM H4 3 4 1 1 1 5 10 0
8 Union H8 3 0 0 0 3 3 10 0
9 Wageningen H4 3 0 0 0 3 2 14 0
10 Nijmegen H7 3 0 0 0 3 2 16 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen HA 3 7 2 1 0 17 11 0
2 Upward HA 3 7 2 1 0 7 2 0
3 Nijmegen HA 3 7 2 1 0 8 5 0
4 Arnhem HA 3 6 2 0 1 7 6 0
5 Oosterbeek HA 3 6 2 0 1 9 11 0
6 Apeldoorn HA 3 3 1 0 2 4 5 0
7 Kromhouters HA 3 3 0 3 0 3 3 0
8 Ares HA 3 2 0 2 1 5 9 0
9 Doetinchem HA 3 0 0 0 3 9 13 0
10 Almelo HA 3 0 0 0 3 6 10 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem HD 3 7 2 1 0 11 3 0
2 Dieren HA 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Wageningen HB 3 5 1 2 0 8 5 0
4 Oosterbeek HB 3 4 1 1 1 7 7 0
5 Upward HD 3 4 1 1 1 4 7 0
6 HCM HB 2 3 1 0 1 3 3 0
7 Upward HC 2 3 1 0 1 2 2 0
8 Apeldoorn HC 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Apeldoorn HD 2 3 1 0 1 1 2 0
10 Ede HA 3 1 0 1 2 1 6 0
11 Flevoland HA 3 0 0 0 3 5 13 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen HC 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Dieren HB 3 9 3 0 0 10 4 0
3 Zevenaar HA 3 9 3 0 0 9 4 0
4 Arnhem HC 3 6 2 0 1 5 4 0
5 Union HA 3 3 1 0 2 10 11 0
6 Ede HB 3 3 1 0 2 5 10 0
7 Ede HC 3 1 0 1 2 2 4 0
8 Beuningen HB 3 1 0 1 2 4 7 0
9 Westerduiven HB 3 1 0 1 2 3 7 0
10 Wageningen HD 3 1 0 1 2 2 6 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen HC 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Dieren HB 3 9 3 0 0 10 4 0
3 Zevenaar HA 3 9 3 0 0 9 4 0
4 Arnhem HC 3 6 2 0 1 5 4 0
5 Union HA 3 3 1 0 2 10 11 0
6 Ede HB 3 3 1 0 2 5 10 0
7 Ede HC 3 1 0 1 2 2 4 0
8 Beuningen HB 3 1 0 1 2 4 7 0
9 Westerduiven HB 3 1 0 1 2 3 7 0
10 Wageningen HD 3 1 0 1 2 2 6 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 3 9 3 0 0 12 3 0
2 Lochem HL 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Ares HL 3 6 2 0 1 9 6 0
4 Apeldoorn HLB 3 4 1 1 1 6 3 0
5 Union HLC 3 0 0 0 3 3 9 0
6 Wageningen HL 3 0 0 0 3 3 17 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JA1 4 12 4 0 0 23 7 0
2 Zwolle JA1 4 4 1 1 2 8 15 0
3 Wageningen JA1 4 3 0 3 1 10 11 0
4 Apeldoorn JA1 4 2 0 2 2 6 14 0
 
Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JA2 3 9 3 0 0 13 2 0
2 Ede JA2 3 9 3 0 0 13 4 0
3 Arnhem JA1 3 4 1 1 1 7 5 0
4 Wageningen JA2 3 3 1 0 2 5 8 0
5 Zutphen JA2 3 0 0 0 3 4 14 0
6 Apeldoorn JA4 3 -2 0 1 2 3 12 3
 
Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JB1 4 12 4 0 0 20 1 0
2 Apeldoorn JB1 4 9 3 0 1 16 10 0
3 Deventer JB1 4 3 1 0 3 4 11 0
4 Wageningen JB1 4 0 0 0 4 8 26 0
 
Jongens B2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 3 9 3 0 0 20 2 0
2 QZ JB1 3 6 2 0 1 13 3 0
3 Wageningen JB2 3 6 2 0 1 7 7 0
4 Zwolle JB3 3 3 1 0 2 5 9 0
5 Union JB2 3 3 1 0 2 2 10 0
6 Beuningen JB1 3 0 0 0 3 0 16 0
 
Jongens B3 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB3 3 7 2 1 0 7 2 0
2 Kromhouters JB2 3 4 1 1 1 7 4 0
3 Doetinchem JB2 3 4 1 1 1 7 7 0
4 Union JB3 3 1 0 1 2 2 10 0
 
Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC1 3 9 3 0 0 34 2 0
2 Wageningen JC1 3 9 3 0 0 20 5 0
3 Upward JC1 3 3 1 0 2 11 9 0
4 Zwolle JC1 3 3 1 0 2 5 5 0
5 Bully JC1 3 1 0 1 2 5 25 0
6 Twente JC1 3 1 0 1 2 7 36 0
 
Jongens C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters JC1 3 9 3 0 0 8 4 0
2 Overbetuwe JC1 3 6 2 0 1 11 7 0
3 Wijchen JC1 2 3 1 0 1 6 4 0
4 HCM JC2 2 0 0 0 2 3 8 0
5 Wageningen JC2 2 0 0 0 2 2 7 0
 
Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JD1 3 9 3 0 0 21 5 0
2 Oosterbeek JD1 3 7 2 1 0 8 2 0
3 Ede JD1 3 6 2 0 1 7 6 0
4 Union JD1 3 3 1 0 2 9 9 0
5 Upward JD1 3 1 0 1 2 2 14 0
6 Wageningen JD1 3 0 0 0 3 2 13 0
 
Jongens D2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JD1 3 9 3 0 0 39 1 0
2 Nijmegen JD2 3 9 3 0 0 32 3 0
3 Ede JD2 3 6 2 0 1 17 11 0
4 Overbetuwe JD1 3 3 1 0 2 8 22 0
5 Nijmegen JD3 3 0 0 0 3 2 25 0
6 Wageningen JD2 3 0 0 0 3 1 37 0
 
Meisjes A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MA1 4 12 4 0 0 28 2 0
2 Wageningen MA1 4 7 2 1 1 9 7 0
3 Union MA1 4 4 1 1 2 6 12 0
4 Ede MA1 4 0 0 0 4 0 22 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer MA1 3 9 3 0 0 11 4 0
2 Kromhouters MA1 3 6 2 0 1 9 6 0
3 Upward MA1 3 4 1 1 1 7 6 0
4 Wageningen MA2 3 4 1 1 1 2 4 0
5 Twente MA1 3 3 1 0 2 6 9 0
6 Zwolle MA2 3 0 0 0 3 4 10 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MA2 3 7 2 1 0 9 4 0
2 Druten MA1 3 7 2 1 0 5 3 0
3 Zutphen MA2 3 6 2 0 1 16 4 0
4 Overbetuwe MA1 3 3 1 0 2 4 5 0
5 Wageningen MA3 3 3 1 0 2 4 9 0
6 Deventer MA2 3 0 0 0 3 3 16 0
 
Meisjes A4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MA6 3 9 3 0 0 12 1 0
2 Upward MA4 3 9 3 0 0 11 4 0
3 Overbetuwe MA3 3 4 1 1 1 4 6 0
4 Wijchen MA3 3 3 1 0 2 12 7 0
5 Oosterbeek MA4 3 1 0 1 2 3 10 0
6 Wageningen MA4 3 0 0 0 3 2 16 0
 
Meisjes B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB1 4 9 3 0 1 11 2 0
2 Wageningen MB1 4 9 3 0 1 6 2 0
3 EHV MB1 4 6 2 0 2 5 8 0
4 Kromhouters MB1 4 0 0 0 4 1 11 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente MB1 3 9 3 0 0 7 2 0
2 Ede MB1 3 6 2 0 1 13 4 0
3 Zwolle MB2 3 6 2 0 1 8 3 0
4 Upward MB1 3 6 2 0 1 7 4 0
5 Wageningen MB2 3 0 0 0 3 3 12 0
6 Zutphen MB1 3 0 0 0 3 1 14 0
 
Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MB1 3 9 3 0 0 15 3 0
2 Wageningen MB3 3 6 2 0 1 9 7 0
3 Overbetuwe MB1 3 4 1 1 1 5 7 0
4 Nijmegen MB3 3 3 1 0 2 6 10 0
5 Wijchen MB2 3 3 1 0 2 3 8 0
6 Upward MB3 3 1 0 1 2 5 8 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB4 3 9 3 0 0 8 4 0
2 Union MB4 3 6 2 0 1 4 2 0
3 Wageningen MB4 3 6 2 0 1 3 3 0
4 Ede MB3 3 3 1 0 2 4 5 0
5 Kromhouters MB3 3 3 1 0 2 3 4 0
6 HCM MB3 3 0 0 0 3 2 6 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB4 3 7 2 1 0 11 2 0
2 Ede MB4 3 7 2 1 0 10 1 0
3 Druten MB3 3 4 1 1 1 8 14 0
4 Wageningen MB5 3 3 0 3 0 6 6 0
5 Westerduiven MB3 3 1 0 1 2 4 10 0
6 Oosterbeek MB5 3 1 0 1 2 2 8 0
 
Meisjes B6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB5 3 9 3 0 0 15 1 0
2 Wijchen MB6 3 9 3 0 0 11 3 0
3 Zevenaar MB3 3 6 2 0 1 9 3 0
4 Wageningen MB6 3 3 1 0 2 7 4 0
5 Arnhem MB5 3 0 0 0 3 3 16 0
6 Kromhouters MB4 3 0 0 0 3 0 18 0
 
Meisjes C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC1 3 9 3 0 0 18 2 0
2 Wageningen MC1 3 7 2 1 0 7 3 0
3 Nijmegen MC1 3 6 2 0 1 8 3 0
4 EHV MC1 3 3 1 0 2 3 8 0
5 Union MC1 3 1 0 1 2 2 10 0
6 Bully MC1 3 0 0 0 3 3 15 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC1 3 9 3 0 0 20 1 0
2 Beuningen MC1 3 6 2 0 1 10 5 0
3 Lochem MC1 3 6 2 0 1 7 6 0
4 PW MC1 3 3 1 0 2 6 15 0
5 Wageningen MC2 3 3 1 0 2 6 16 0
6 Westerduiven MC1 3 0 0 0 3 7 13 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC3 3 9 3 0 0 12 2 0
2 Wageningen MC3 3 9 3 0 0 8 2 0
3 HCM MC2 3 3 1 0 2 6 8 0
4 Ede MC3 3 3 1 0 2 8 11 0
5 Nijmegen MC4 3 3 1 0 2 5 9 0
6 Druten MC2 3 0 0 0 3 7 14 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC5 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Wageningen MC4 3 9 3 0 0 9 4 0
3 Nijmegen MC6 3 6 2 0 1 8 5 0
4 Westerduiven MC2 3 3 1 0 2 5 7 0
5 Oosterbeek MC5 3 0 0 0 3 3 7 0
6 Beuningen MC4 3 0 0 0 3 3 12 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC5 3 9 3 0 0 21 1 0
2 Wageningen MC5 3 6 2 0 1 30 6 0
3 Oude IJsselstreek MC1 3 6 2 0 1 16 7 0
4 Bemmel MC6 3 3 1 0 2 2 16 0
5 QZ MC3 3 3 1 0 2 2 16 0
6 Ede MC5 3 0 0 0 3 0 25 0
 
Meisjes C6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC3 3 9 3 0 0 15 0 0
2 QZ MC2 3 9 3 0 0 12 0 0
3 Union MC4 3 3 1 0 2 4 6 0
4 Ede MC4 3 3 1 0 2 2 9 0
5 HCM MC4 3 3 1 0 2 2 10 0
6 Wageningen MC6 3 0 0 0 3 2 12 0
 
Meisjes D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MD1 3 7 2 1 0 17 3 0
2 Nijmegen MD1 3 7 2 1 0 11 2 0
3 Union MD1 3 6 2 0 1 13 2 0
4 Wageningen MD1 3 3 1 0 2 5 12 0
5 Oosterbeek MD1 3 3 1 0 2 5 18 0
6 Ede MD1 3 0 0 0 3 2 16 0
 
Meisjes D2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM MD1 3 9 3 0 0 16 0 0
2 Mezen MD1 3 6 2 0 1 14 2 0
3 Upward MD2 3 4 1 1 1 12 4 0
4 Ares MD2 3 4 1 1 1 4 9 0
5 Ede MD2 3 3 1 0 2 9 12 0
6 Wageningen MD2 3 0 0 0 3 1 29 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MD1 3 9 3 0 0 33 0 0
2 Wageningen MD3 3 7 2 1 0 11 1 0
3 Upward MD4 3 5 1 2 0 3 1 0
4 Dieren MD1 3 3 1 0 2 3 18 0
5 Zevenaar MD2 3 1 0 1 2 0 12 0
6 Doetinchem MD3 3 0 0 0 3 2 20 0
 
Meisjes D4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MD3 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Union MD3 3 7 2 1 0 14 2 0
3 Bemmel MD3 3 6 2 0 1 15 2 0
4 Wijchen MD2 3 3 1 0 2 19 7 0
5 Nijmegen MD4 3 1 0 1 2 1 12 0
6 Wageningen MD4 3 0 0 0 3 1 36 0
Jongste jeugd 
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes MixF2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
Hoofdsponsors
Business partner
Business partner
Business partner

Sportiviteit & respect


Statistieken
Aantal leden (info) 968
Nu online 36
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 73,2%