Handige links
Vandaag jarig
  • Ernst Dobbenberg
  • Lotte Jonk
  • Lieve Stomphorst
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
import 
 
G 1 -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen G 2 3 9 3 0 0 21 7 0
2 Zutphen G2/ Zevenaar G1 4 9 3 0 1 31 21 0
3 Upward G 4 3 3 1 0 2 9 16 0
4 Wageningen G1 3 3 1 0 2 6 16 0
5 Twente G3 3 0 0 0 3 13 20 0
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 11 29 9 2 0 22 11 0
2 Schaerweijde D1 11 23 7 2 2 25 11 0
3 Gooische D1 11 19 6 1 4 20 14 0
4 Ring Pass Delft D1 11 18 5 3 3 24 19 0
5 Voordaan D1 11 17 5 2 4 17 14 0
6 Schiedam D1 11 17 5 2 4 25 24 0
7 Alecto D1 11 16 5 1 5 20 22 0
8 Rood-Wit D1 11 15 4 3 4 23 22 0
9 Wageningen D1 11 13 3 4 4 23 21 0
10 MEP D1 11 9 3 0 8 17 25 0
11 Eindhoven D1 11 8 2 2 7 13 22 0
12 Naarden D1 11 3 1 0 10 9 33 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen D1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Almere D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Huizen D1 1 3 1 0 0 2 2 0
4 Wageningen D1 1 0 0 0 1 2 2 0
5 Voordaan D1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Gooische D1 1 0 0 0 1 0 3 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D2 9 27 9 0 0 29 3 0
2 Union D2 9 20 6 2 1 30 14 0
3 Wageningen D2 9 20 6 2 1 25 11 0
4 Zwolle D3 9 17 5 2 2 22 13 0
5 Zwolle D2 9 15 4 3 2 27 15 0
6 QZ D2 9 13 4 1 4 14 16 0
7 Apeliotes D2 9 11 3 2 4 12 13 0
8 QZ D3 9 11 3 2 4 19 21 0
9 Nijmegen D3 9 11 3 2 4 15 17 0
10 Bully D2 9 6 2 0 7 14 26 0
11 HCM D2 9 3 1 0 8 8 17 0
12 Almelo D2 9 0 0 0 9 7 56 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 8 21 7 0 1 28 4 0
2 Wageningen D5 8 20 6 2 0 31 3 0
3 Bemmel D3 8 13 4 1 3 15 10 0
4 Ares D3 8 13 4 1 3 14 14 0
5 Haackey D2 8 13 4 1 3 16 18 0
6 PW D2 8 10 3 1 4 19 19 0
7 Wageningen D3 8 10 3 1 4 14 14 0
8 EHV D4 8 9 3 0 5 17 16 0
9 Union D8 8 7 2 1 5 9 18 0
10 Apeliotes D6 8 0 0 0 8 1 48 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D4 9 24 8 0 1 42 7 0
2 Ede D2 8 24 8 0 0 35 3 0
3 Union D7 9 21 7 0 2 34 12 0
4 Bemmel D2 9 20 6 2 1 25 12 0
5 HCM D3 9 15 5 0 4 22 16 0
6 Nijmegen D7 9 11 3 2 4 24 19 0
7 Wijchen D2 9 9 2 3 4 23 19 0
8 Apeliotes D8 9 8 2 2 5 8 27 0
9 Doetinchem D2 9 7 2 1 6 6 29 0
10 Nijmegen D9 8 6 2 0 6 14 31 0
11 Dieren D2 9 6 2 0 7 5 33 0
12 Apeliotes D7 9 3 1 0 8 10 40 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 8 21 7 0 1 28 4 0
2 Wageningen D5 8 20 6 2 0 31 3 0
3 Bemmel D3 8 13 4 1 3 15 10 0
4 Ares D3 8 13 4 1 3 14 14 0
5 Haackey D2 8 13 4 1 3 16 18 0
6 PW D2 8 10 3 1 4 19 19 0
7 Wageningen D3 8 10 3 1 4 14 14 0
8 EHV D4 8 9 3 0 5 17 16 0
9 Union D8 8 7 2 1 5 9 18 0
10 Apeliotes D6 8 0 0 0 8 1 48 0
 
Dames 6 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 8 22 7 1 0 17 6 0
2 Apeliotes D14 8 16 5 1 2 28 11 0
3 Zevenaar D3 8 16 5 1 2 23 9 0
4 HCM D4 8 14 4 2 2 27 18 0
5 Nijmegen D15 8 13 4 1 3 22 18 0
6 Druten D2 8 10 3 1 4 17 14 0
7 Wageningen D6 8 9 3 0 5 9 20 0
8 Nijmegen D17 8 9 2 3 3 10 22 0
9 Nijmegen D16 8 4 1 1 6 12 20 0
10 Apeliotes D12 8 1 0 1 7 6 33 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union D11 8 24 8 0 0 40 7 0
2 QZ D4 7 21 7 0 0 43 5 0
3 Wageningen D7 8 18 6 0 2 44 13 0
4 Nijmegen D19 8 13 4 1 3 30 16 0
5 Apeliotes D13 8 12 4 0 4 19 18 0
6 Druten D3 8 12 4 0 4 19 25 0
7 Union D10 9 10 3 1 5 20 25 0
8 HCM D5 8 9 3 0 5 13 18 0
9 Apeliotes D11 8 9 3 0 5 11 29 0
10 Apeliotes D15 8 3 1 0 7 7 45 0
11 Nijmegen D18 8 0 0 0 8 3 48 0
 
Dames Jong 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede DJ1 9 24 8 0 1 35 6 0
2 HCM DJ1 9 18 6 0 3 30 11 0
3 Wageningen DJ1 9 15 5 0 4 27 24 0
4 Wijchen DJ1 9 13 4 1 4 30 21 0
5 Bemmel DJ1 9 9 3 0 6 19 34 0
6 Union DJ1 9 1 0 1 8 16 61 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek DA 9 19 6 1 2 33 11 0
2 Wageningen DA 9 17 5 2 2 24 10 0
3 Deventer DA 9 17 5 2 2 24 15 0
4 Zwolle DA 9 17 5 2 2 22 16 0
5 Upward DB 9 16 5 1 3 18 14 0
6 Almelo DA 9 16 4 4 1 33 15 0
7 Kromhouters DA 9 13 4 1 4 20 18 0
8 Union DA 9 11 3 2 4 22 24 0
9 Bemmel DA 9 11 3 2 4 23 34 0
10 PW DA 9 9 2 3 4 16 22 0
11 QZ DA 9 3 0 3 6 11 25 0
12 Apeldoorn DA 9 1 0 1 8 7 49 0
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen DA 8 22 7 1 0 54 3 0
2 Upward DA 8 21 7 0 1 34 9 0
3 Dieren DA 8 20 6 2 0 32 9 0
4 Wageningen DB 8 13 4 1 3 17 13 0
5 HCM DA 8 12 4 0 4 13 19 0
6 Upward DC 8 9 3 0 5 13 22 0
7 Oosterbeek DB 8 9 3 0 5 10 19 0
8 Nijmegen DA 8 7 2 1 5 9 21 0
9 Beuningen DB 8 4 1 1 6 3 37 0
10 Kromhouters DB 8 0 0 0 8 1 34 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen H1 10 25 8 1 1 31 19 0
2 Fletiomare H1 10 20 6 2 2 35 25 0
3 Wageningen H1 10 19 6 1 3 31 20 0
4 Bully H1 10 19 5 4 1 33 25 0
5 Barneveld H1 10 17 5 2 3 20 20 0
6 Almelo H1 10 15 4 3 3 36 28 0
7 Zevenaar H1 10 15 4 3 3 33 28 0
8 Eelde H1 10 14 4 2 4 26 30 0
9 Deventer H1 10 11 2 5 3 28 25 0
10 Baarn H1 10 8 2 2 6 24 31 0
11 HCM H1 10 3 1 0 9 20 38 0
12 Zeewolde H1 10 1 0 1 9 10 38 0
 
Heren 1 - Silvercup -  Silvercup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeliotes H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Barneveld H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bully H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Deventer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Doetinchem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Graspiepers H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kromhouters H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leeuwarden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Mezen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Shinty H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wageningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Westerduiven H1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zevenaar H1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ H4 9 21 7 0 2 35 13 0
2 Nijmegen H6 9 19 6 1 2 34 9 0
3 Kromhouters H2 9 17 5 2 2 29 9 0
4 Wijchen H2 9 17 5 2 2 33 22 0
5 QZ H3 9 16 5 1 3 21 17 0
6 Apeliotes H3 9 15 4 3 2 26 21 0
7 Apeliotes H2 9 15 4 3 2 20 18 0
8 Union H6 9 12 3 3 3 17 23 0
9 Wageningen H2 9 6 1 3 5 15 23 0
10 Union H7 9 6 1 3 5 12 22 0
11 HCM H2 9 6 1 3 5 18 33 0
12 Beuningen H3 9 0 0 0 9 5 55 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn H2 9 16 5 1 3 35 25 0
2 Zevenaar H2 8 15 4 3 1 32 23 0
3 QZ H2 8 15 4 3 1 21 16 0
4 Nijmegen H5 8 14 4 2 2 31 19 0
5 PW H2 7 13 4 1 2 22 21 0
6 EHV H3 8 11 3 2 3 25 19 0
7 Almelo H2 8 10 3 1 4 18 19 0
8 Deventer H2 8 10 3 1 4 22 32 0
9 Zwolle H3 8 9 3 0 5 22 23 0
10 Wageningen H3 8 0 0 0 8 12 43 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM H3 8 24 8 0 0 26 7 0
2 Bemmel H2 8 21 7 0 1 40 6 0
3 Wijchen H3 8 16 5 1 2 21 10 0
4 Ede H3 8 13 4 1 3 16 16 0
5 HCM H4 8 12 3 3 2 18 19 0
6 Druten H1 8 11 3 2 3 18 18 0
7 Apeliotes H4 8 10 3 1 4 16 16 0
8 Union H8 8 6 2 0 6 22 21 0
9 Wageningen H4 8 1 0 1 7 8 40 0
10 Nijmegen H7 8 1 0 1 7 7 39 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem HA 8 19 6 1 1 21 10 0
2 Nijmegen HA 8 18 5 3 0 21 11 0
3 Upward HA 8 15 4 3 1 24 13 0
4 Oosterbeek HA 7 12 4 0 3 18 20 0
5 Wageningen HA 8 11 3 2 3 20 22 0
6 Apeldoorn HA 8 10 3 1 4 16 12 0
7 Almelo HA 8 8 2 2 4 18 20 0
8 Kromhouters HA 8 8 1 5 2 10 11 0
9 Ares HA 7 3 0 3 4 9 25 0
10 Doetinchem HA 8 2 0 2 6 17 30 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HA 8 24 8 0 0 29 5 0
2 Arnhem HD 8 20 6 2 0 25 7 0
3 Wageningen HB 8 15 4 3 1 22 15 0
4 Oosterbeek HB 8 14 4 2 2 16 14 0
5 Upward HD 7 12 3 3 1 12 10 0
6 HCM HB 8 11 3 2 3 13 10 0
7 Flevoland HA 8 5 1 2 5 14 18 0
8 Upward HC 8 5 1 2 5 10 18 0
9 Ede HA 8 5 1 2 5 5 20 0
10 Apeldoorn HD 7 4 1 1 5 4 18 0
11 Apeldoorn HC 8 4 1 1 6 5 20 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 8 19 6 1 1 23 13 0
2 Wageningen HC 8 19 6 1 1 24 18 0
3 Zevenaar HA 8 16 5 1 2 24 17 0
4 Arnhem HC 8 13 4 1 3 18 12 0
5 Ede HB 8 12 4 0 4 14 16 0
6 Ede HC 8 11 3 2 3 15 9 0
7 Beuningen HB 8 10 3 1 4 25 26 0
8 Westerduiven HB 8 7 2 1 5 11 18 0
9 Union HA 8 7 2 1 5 21 31 0
10 Wageningen HD 8 1 0 1 7 7 22 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 8 19 6 1 1 23 13 0
2 Wageningen HC 8 19 6 1 1 24 18 0
3 Zevenaar HA 8 16 5 1 2 24 17 0
4 Arnhem HC 8 13 4 1 3 18 12 0
5 Ede HB 8 12 4 0 4 14 16 0
6 Ede HC 8 11 3 2 3 15 9 0
7 Beuningen HB 8 10 3 1 4 25 26 0
8 Westerduiven HB 8 7 2 1 5 11 18 0
9 Union HA 8 7 2 1 5 21 31 0
10 Wageningen HD 8 1 0 1 7 7 22 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 8 24 8 0 0 34 7 0
2 Lochem HL 8 19 6 1 1 27 18 0
3 Ares HL 8 13 4 1 3 25 16 0
4 Apeldoorn HLB 8 11 3 2 3 14 13 0
5 Union HLC 9 6 2 0 7 13 22 0
6 Wageningen HL 9 0 0 0 9 10 47 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  Super A
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JA1 4 12 4 0 0 16 1 0
2 HGC JA1 4 10 3 1 0 11 5 0
3 Ring Pass Delft JA1 3 7 2 1 0 9 4 0
4 Amersfoort JA1 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Alliance JA1 4 4 1 1 2 6 15 0
6 Wageningen JA1 4 3 1 0 3 9 15 0
7 Breda JA1 4 2 0 2 2 7 9 0
8 Zwart-Wit JA1 4 0 0 0 4 6 15 0
 
Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JA3 4 12 4 0 0 24 0 0
2 Arnhem JA2 4 12 4 0 0 20 2 0
3 Wijchen JA1 4 7 2 1 1 10 5 0
4 Arnhem JA1 4 6 2 0 2 10 5 0
5 Bemmel JA1 4 6 2 0 2 11 14 0
6 Wageningen JA2 4 4 1 1 2 5 5 0
7 Nijmegen JA3 4 0 0 0 4 2 10 0
8 Overbetuwe JA2 4 0 0 0 4 2 43 0
 
Jongens B1 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB1 4 10 3 1 0 28 10 0
2 Twente JB1 4 9 3 0 1 13 14 0
3 Oosterbeek JB1 4 7 2 1 1 11 9 0
4 Bully JB1 4 7 2 1 1 6 6 0
5 Kromhouters JB1 4 6 2 0 2 15 14 0
6 Zwolle JB2 4 3 1 0 3 4 9 0
7 Nijmegen JB2 4 2 0 2 2 6 9 0
8 Arnhem JB1 4 1 0 1 3 6 18 0
 
Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 4 12 4 0 0 23 4 0
2 Westerduiven JB1 4 12 4 0 0 17 4 0
3 HCM JB1 4 9 3 0 1 11 5 0
4 Ede JB1 4 6 2 0 2 15 7 0
5 Ares JB1 4 4 1 1 2 5 8 0
6 Upward JB2 4 3 1 0 3 3 15 0
7 Wageningen JB2 4 1 0 1 3 1 8 0
8 Mezen JB1 4 0 0 0 4 1 25 0
 
Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JB2 3 9 3 0 0 14 4 0
2 Nijmegen JB3 3 7 2 1 0 15 6 0
3 Kromhouters JB2 4 7 2 1 1 13 7 0
4 Wageningen JB3 4 6 2 0 2 13 11 0
5 Union JB3 4 5 1 2 1 3 4 0
6 Westerduiven JB2 4 4 1 1 2 8 10 0
7 Doetinchem JB2 4 3 1 0 3 10 17 0
8 Oude IJsselstreek JB1 3 3 1 0 2 8 16 0
9 HCM JB2 3 1 0 1 2 2 11 0
 
Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC1 7 21 7 0 0 49 7 0
2 Wageningen JC1 7 16 5 1 1 27 8 0
3 Zwolle JC1 7 8 2 2 3 18 11 0
4 Upward JC1 8 7 2 1 5 25 24 0
5 Bully JC1 7 0 0 0 7 5 74 0
 
Jongens C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen JC1 7 18 6 0 1 29 6 0
2 Kromhouters JC1 7 16 5 1 1 17 12 0
3 Overbetuwe JC1 7 11 3 2 2 16 13 0
4 HCM JC2 7 4 1 1 5 8 27 0
5 Wageningen JC2 6 0 0 0 6 6 18 0
 
Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen JD1 4 12 4 0 0 20 3 0
2 Union JD1 4 9 3 0 1 21 3 0
3 Wageningen JD1 4 9 3 0 1 7 8 0
4 Nijmegen JD2 4 6 2 0 2 11 7 0
5 Upward JD1 4 0 0 0 4 2 10 0
6 Ede JD2 4 0 0 0 4 1 31 0
 
Jongens D2 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JD2 4 12 4 0 0 21 1 0
2 Doetinchem JD1 4 9 3 0 1 24 3 0
3 Ede JD3 4 9 3 0 1 18 7 0
4 QZ JD1 4 3 1 0 3 11 10 0
5 HCM JD3 4 3 1 0 3 4 33 0
6 Kromhouters JD2 4 0 0 0 4 1 25 0
 
Meisjes A1 -  Landelijk
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MA1 4 12 4 0 0 10 4 0
2 Amsterdam MA1 4 7 2 1 1 10 5 0
3 HGC MA1 4 6 1 3 0 13 8 0
4 SCHC MA1 4 5 1 2 1 10 8 0
5 hdm MA1 4 5 1 2 1 8 8 0
6 Push MA1 4 4 1 1 2 5 7 0
7 Groningen MA1 4 3 1 0 3 5 14 0
8 Wageningen MA1 4 1 0 1 3 2 9 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 4 10 3 1 0 19 6 0
2 Zutphen MA1 4 10 3 1 0 15 3 0
3 Ede MA1 4 9 3 0 1 12 6 0
4 Arnhem MA1 4 6 2 0 2 9 12 0
5 Wageningen MA2 4 5 1 2 1 6 7 0
6 Upward MA1 4 4 1 1 2 7 8 0
7 Twente MA1 4 1 0 1 3 8 17 0
8 EHV MA1 4 0 0 0 4 3 20 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MA1 4 10 3 1 0 11 3 0
2 Overbetuwe MA1 4 9 3 0 1 10 6 0
3 Kampen MA1 4 8 2 2 0 11 5 0
4 Zevenaar MA1 4 7 2 1 1 15 9 0
5 Nijmegen MA3 4 6 2 0 2 8 7 0
6 Wageningen MA3 4 3 1 0 3 5 13 0
7 Ede MA2 4 3 1 0 3 4 12 0
8 Zwolle MA5 4 0 0 0 4 6 15 0
 
Meisjes A4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA5 4 12 4 0 0 18 3 0
2 QZ MA2 4 9 3 0 1 15 10 0
3 Westerduiven MA3 3 6 2 0 1 12 5 0
4 Oosterbeek MA4 3 6 2 0 1 10 7 0
5 Wijchen MA3 4 6 2 0 2 7 5 0
6 Arnhem MA3 3 6 2 0 1 9 10 0
7 Dieren MA2 3 3 1 0 2 6 9 0
8 Zutphen MA4 4 0 0 0 4 4 11 0
9 Nijmegen MA7 3 0 0 0 3 2 22 0
10 Wageningen MA4 1 -6 0 0 1 0 1 6
 
Meisjes B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB1 4 10 3 1 0 11 3 0
2 Leonidas MB1 4 9 3 0 1 11 5 0
3 Voordaan MB1 4 8 2 2 0 4 2 0
4 Warande MB1 4 7 2 1 1 8 6 0
5 SCHC MB1 4 6 2 0 2 6 4 0
6 Maastricht MB1 4 4 1 1 2 4 8 0
7 Cartouche MB1 4 1 0 1 3 5 9 0
8 Eindhoven MB1 4 0 0 0 4 3 15 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV MB1 4 9 3 0 1 15 6 0
2 Ede MB1 4 9 3 0 1 8 3 0
3 Zwolle MB2 4 7 2 1 1 5 4 0
4 Bully MB1 4 7 2 1 1 7 7 0
5 Kromhouters MB1 4 5 1 2 1 7 4 0
6 Upward MB1 4 4 1 1 2 8 5 0
7 Oosterbeek MB1 4 4 1 1 2 6 9 0
8 Wageningen MB2 4 0 0 0 4 4 22 0
 
Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB1 4 12 4 0 0 16 2 0
2 Nijmegen MB3 4 9 3 0 1 7 5 0
3 Overbetuwe MB1 4 7 2 1 1 9 4 0
4 Arnhem MB2 4 7 2 1 1 11 11 0
5 Westerduiven MB2 4 6 2 0 2 11 9 0
6 Wijchen MB2 4 5 1 2 1 7 7 0
7 Wageningen MB3 4 0 0 0 4 2 8 0
8 Upward MB4 4 0 0 0 4 5 22 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB4 4 10 3 1 0 12 3 0
2 Kromhouters MB3 4 10 3 1 0 10 5 0
3 Ede MB3 4 8 2 2 0 17 4 0
4 Union MB4 4 7 2 1 1 15 6 0
5 Zevenaar MB2 4 6 1 3 0 3 2 0
6 Druten MB2 4 5 1 2 1 8 8 0
7 Nijmegen MB5 4 4 1 1 2 5 12 0
8 Beuningen MB3 4 3 1 0 3 3 7 0
9 Bemmel MB3 4 1 0 1 3 5 10 0
10 Arnhem MB3 4 0 0 0 4 3 24 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB5 4 12 4 0 0 16 6 0
2 Wageningen MB5 4 7 2 1 1 18 6 0
3 Oosterbeek MB5 4 7 2 1 1 7 3 0
4 Beuningen MB4 4 7 2 1 1 10 7 0
5 Zevenaar MB3 4 6 2 0 2 9 12 0
6 Oude IJsselstreek MB2 4 4 1 1 2 9 11 0
7 HCM MB5 4 3 1 0 3 7 18 0
8 Doetinchem MB4 4 0 0 0 4 5 18 0
 
Meisjes B6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MB3 4 10 3 1 0 15 6 0
2 Dieren MB2 4 10 3 1 0 10 3 0
3 Druten MB3 4 7 2 1 1 15 4 0
4 Upward MB7 3 4 1 1 1 7 6 0
5 Bemmel MB6 3 4 1 1 1 4 4 0
6 Arnhem MB5 4 4 1 1 2 7 13 0
7 Nijmegen MB7 3 3 1 0 2 4 10 0
8 Wageningen MB6 3 2 0 2 1 6 8 0
9 Union MB7 4 0 0 0 4 2 16 0
 
Meisjes C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC1 9 22 7 1 1 35 10 0
2 Nijmegen MC1 9 21 7 0 2 34 15 0
3 Wageningen MC1 9 14 4 2 3 24 16 0
4 EHV MC1 9 11 3 2 4 14 20 0
5 Bully MC1 9 9 3 0 6 18 31 0
6 Union MC1 9 1 0 1 8 6 39 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC1 9 25 8 1 0 42 6 0
2 Lochem MC1 9 19 6 1 2 26 16 0
3 Beuningen MC1 9 18 6 0 3 34 16 0
4 Wageningen MC2 9 9 3 0 6 13 36 0
5 PW MC1 9 6 2 0 7 17 36 0
6 Westerduiven MC1 9 3 1 0 8 16 38 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 9 22 7 1 1 18 10 0
2 Upward MC3 9 20 6 2 1 23 8 0
3 HCM MC2 9 13 4 1 4 25 14 0
4 Ede MC3 9 11 3 2 4 17 23 0
5 Nijmegen MC4 9 8 2 2 5 8 14 0
6 Druten MC2 9 3 1 0 8 13 35 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC6 9 22 7 1 1 34 10 0
2 Wageningen MC4 9 22 7 1 1 36 13 0
3 Bemmel MC5 9 19 6 1 2 21 17 0
4 Westerduiven MC2 9 8 2 2 5 15 22 0
5 Oosterbeek MC5 9 5 1 2 6 13 19 0
6 Beuningen MC4 9 1 0 1 8 8 46 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC5 9 24 8 0 1 55 6 0
2 Wageningen MC5 9 21 7 0 2 63 9 0
3 Oude IJsselstreek MC1 9 18 6 0 3 51 18 0
4 Bemmel MC6 9 10 3 1 5 10 41 0
5 QZ MC3 9 6 2 0 7 8 61 0
6 Ede MC5 9 1 0 1 8 6 58 0
 
Meisjes C6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC3 9 27 9 0 0 51 3 0
2 Union MC4 9 18 6 0 3 20 10 0
3 QZ MC2 9 16 5 1 3 20 13 0
4 Ede MC4 9 13 4 1 4 24 24 0
5 HCM MC4 9 6 2 0 7 7 31 0
6 Wageningen MC6 9 0 0 0 9 4 45 0
 
Meisjes D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MD1 4 12 4 0 0 14 2 0
2 Union MD1 4 9 3 0 1 7 4 0
3 Bemmel MD1 4 6 2 0 2 9 8 0
4 Upward MD1 4 6 2 0 2 5 5 0
5 Wageningen MD1 4 3 1 0 3 4 10 0
6 Oosterbeek MD1 4 0 0 0 4 5 15 0
 
Meisjes D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MD1 4 10 3 1 0 14 3 0
2 HCM MD2 4 10 3 1 0 6 2 0
3 Wijchen MD2 4 7 2 1 1 12 8 0
4 Wageningen MD2 4 4 1 1 2 6 11 0
5 Upward MD4 4 3 1 0 3 4 10 0
6 Zevenaar MD2 4 0 0 0 4 3 11 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD2 4 12 4 0 0 15 3 0
2 Wageningen MD3 4 7 2 1 1 7 2 0
3 Union MD2 3 7 2 1 0 4 2 0
4 Oosterbeek MD3 4 4 1 1 2 4 9 0
5 Nijmegen MD3 4 1 0 1 3 4 12 0
6 Bemmel MD3 3 0 0 0 3 1 7 0
 
Meisjes D4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD4 4 12 4 0 0 41 2 0
2 Overbetuwe MD3 4 7 2 1 1 20 10 0
3 Oosterbeek MD4 3 6 2 0 1 10 4 0
4 Bemmel MD4 3 6 2 0 1 7 9 0
5 Druten MD3 4 3 1 0 3 4 17 0
6 HCM MD5 3 1 0 1 2 5 9 0
7 Wageningen MD4 3 0 0 0 3 1 37 0
Jongste jeugd 
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes MixF2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
Zaalhockey 
 
Zaal Dames 1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GHBS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Dames 2 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Dames Jong 1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goor DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Heren 1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GCHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GHBS H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hattem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groningen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Upward JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens A12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Quick Stick JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Upward JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groningen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GHBS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes 6E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EHV MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Upward MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromhouters MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwolle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B23C -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB23C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mezen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groningen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Upward MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Overbetuwe MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 QZ MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lochem MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C34C -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wageningen MC34C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Westerduiven MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MC6 0 0 0 0 0 0 0