header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 26-11-2020 t/m 6-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Roos Stegeman
Annely Koole
1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Issam Amzir 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jelle Leeuw 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Eva Bruins
Jurgen van der Rijst
1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Bart-Jan van 't Hooft 4 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A2 Issam Amzir 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B3 Edo Kraaier 4 - AB
19:30 - 21:15 Meisjes A1 Jos Nonnekes 1 - AB 1930-2000 krachttraining
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Jelle Leeuw 2 - AB
19:30 - 21:15 Meisjes B1 Michael Smit 1 - CD 1930-2000 krachttraining
20:00 - 21:00 Meisjes A5 Bart-Jan van 't Hooft 4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Julius Poels
Mats Zwetsloot
2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Abigail van der Tuijn 1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Tijn Douglas 1 - AB
17:45 - 18:59 Meisjes D2 Abigail van der Tuijn 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jos Nonnekes 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Lisa Koster 1 - AB
19:00 - 20:00 G Hockey 1 Dennis de Heus MV
19:30 - 21:00 Dames 1 Ellis van Brakel
Michiel Franck
Nicole Jonk
2
19:30 - 21:00 Dames 5 Bart van den Brink 4
19:30 - 21:30 Heren 1 Harmen Rosing
Marco Borst
1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
07:45 - 09:00 Ochtendtraining Pantarijn Trainingsgroep 1
09:00 - 10:15 Trimdames 2 Fennet van de Wetering
Corne Thijssens
1
15:00 - 16:00 Jongens F1 Hilde Lamers 4
15:00 - 16:00 Jongens F2 Elle van der Gucht 4
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Corne Thijssens
Ilse Van der Fels
4
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Michiel Raak
Femke de Groot
4
16:00 - 17:00 Benjamins Trainingsgroep 3 - AB olv Jackie Boogerd
16:00 - 17:00 Techniektraining nieuwe leden Trainingsgroep 3 - CD olv Francine Egberts
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Merlijn Schellaars 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Anniek Van Den Burg
Inez Timmermans
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Serra Arts 2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens E1 Vere Van der Gucht
Charlotte Nijzink
4 - D
16:15 - 17:15 Meisjes E1 Corne Thijssens 4 - ABC
16:15 - 17:15 Meisjes E2 Teddie Pols 4 - ABC
16:15 - 17:15 Meisjes E3 Lara van den Berg
Michiel Raak
4 - ABC
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Michiel Raak 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Jurgen van der Rijst
Jos Nonnekes
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Ward Hopstaken 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Iris Memelink 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Femke Bootsma 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 3 Femke Bootsma
Marije Stoelinga
4
19:30 - 21:00 Jongens A1 Nicole Jonk 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Frank Krepel 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Eelko Riezebos 2 - AB
19:30 - 20:59 Meisjes B6 Issam Amzir 2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 7 Issam Amzir 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C2 Issam Amzir 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C4 Abigail van der Tuijn 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Annely Koole
Roos Stegeman
3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Floris Schmidt
Nicole Jonk
1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Issam Amzir 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A3 Jelle Leeuw 4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bart van den Brink
Bart van den Brink
4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jurgen van der Rijst 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Abigail van der Tuijn 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Ward Hopstaken 3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Bart van den Brink 1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 2 Luc Kerckhoffs
Tom van der Wulp
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jos Nonnekes 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:14 Jongens C1 Sjoerd de Vries 1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Nicole Jonk 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens A1 Luc Kerckhoffs
Tom van der Wulp
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Jan Vollaers
Ward Hopstaken
2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Ellis van Brakel
Michiel Franck
1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:15 G Hockey 1 Dennis de Heus
Elaine de Vries
Derk van Walsem
3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:00 Heren 1 Eva de Ruijter
Harmen Rosing
Marco Borst
1
12:00 - 13:30 Dames Veteranen A 1 - AB
14:00 - 15:30 Heren Veteranen C 1 - AB
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner