header foto header foto header foto header foto
 

Organisatie

Bestuur

Teun de Jong Voorzitter
Monique de Vries Communicatie
Dmitritsj Marijs Vice-voorzitter
Marlou van Iersel Secretaris
Marlou van Iersel Hockey technische zaken
Joep Zwetsloot Penningmeester
Sacha Schellaars Junioren

Algemeen

Adviesraad
Hans de Waal lid
Lucas Janssen lid
Ina van Lunteren lid
Kledingcommissie
Marjan Folkers Voorzitter
Marjan Folkers lid
Caroline Dekker lid
Liesbeth Schnitger-Kaper lid
Sara Niermeijer lid
Materiaalcommissie
Jantien van Eken lid
Peter-Jan van Daal Voorzitter
Medisch Beleid en Zorg
José ter Brugge lid
Rik van Aalst Voorzitter
Vertrouwenscommissie
Frans Seesing arts
Mieke Parmet juriste

Communicatie

LISA
Dirk Ruyter lid
Nieuwsbrief 't Krantje
Hester Snijders lid
Monique de Vries lid

Financieel

Kascontrolecommissie
Ger Willems lid
M.P. de Vries lid
Jan Pieter Hiddema lid
Ledenadministratie
Anne Veenman voorzitter en junioren
Mouna Diraoui senioren en studenten
Hendrik Boogaard Jongdste Jeug en Benjamins

Hockeytechnische Zaken en Ontwikkeling

Arbitrage
Els Hooft jeugdteams en opleidingen
Enno Dijkstra aanwijzing jeugdteams en begeleiding
Ger Willems Voorzitter
Johan Osinga opleidingen
Nando Pille CS+ coördinator en opleidingen
Technische Commissie
Henk van der Wulp lid
Michiel Franck Selecties
Technischmanager
Nicole Jonk Voorzitter
Trainingscoördinatie
Nicole Jonk Voorzitter

Accommodatie, Bar en Activiteiten

Accommodatiecommissie
Hans Gerritsen lid
Niek- Jan Bink lid
Paul Scheppers lid
Willem Hendriks lid
Derk van Walsem lid
ARBO zaken
Ludy Zeeuwen lid
Barcommissie
Harmen Rosing lid
Zeynep Yazan lid
Linda Koster lid
Teun de Jong lid
Laurens Dijkhuis lid
Jan Koelstra lid
Terreinmeester
Arre-Jan van Willigen lid
Toernooi en Activiteiten Commissie
Harmen Rosing Voorzitter
Janneke Schut lid
Joost Rengers Penningmeester
Juul van der Weijden lid
Caspar Nuijten lid
Miriam Sneep lid
Sara Niermeijer lid
Vera Thissen lid

Fondsenwerving

Sponsorcommissie
Peter van Nierop lid
Wilbert Wieling Administratie

Jeugd Hockey

G-hockey
Lieke Koets Voorzitter
Ellis van Brakel trainer
Lobke van de Beek trainer
Jeugdcommissie
Marie-Ange Vaessen lid M A/B
Renee zijlstra lid J C/D
Margriet Malenstein lid M C
Arwen Kleyngeld lid MA/MB en Jongenslijn
Renee zijlstra vz en Jongenslijn
Maya den Haan lid M C
Ledenwervingscommissie
Sacha Schellaars lid
Jackie Boogerd lid
Renee zijlstra lid
Pien Wils lid
Monique de Vries lid
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Patrick Arts Voorzitter

Jongste Jeugd Hockey

Jongste Jeugdcommissie
Issam Amzir Trainingscoördinatie
Nicole Jonk Trainers
Rianne Buurman MF/ME
Francine Egberts JF/JE
Jackie Boogerd coördinator Benjamins
Ronald de Bruijn MF/ME
Linda Jochemsen JF/JE
Fons Zoon Voorzitter
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Patrick Arts Voorzitter

SEHB

SEHB
Rick Selhorst Penningmeester
Joost Bosman Voorzitter
Hans Lambregts Secretaris
Erik Berends lid

Senioren Hockey

Seniorenelftalcommissie
Maurits Verhoeven Heren Senioren
Carla Boersma Dames senioren
Carla Boersma Dames senioren
Maaike de Waard Dames senioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Igor Klein Voorzitter

Zaalhockey

Zaalhockeycommissie
Simone Konings Voorzitter
Joëlle Franssens lid
Niels Jochemsen lid
Dmitritsj Marijs lid
Nicole Jonk lid
Tatjana van der Maas lid
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner