Handige links
Vandaag jarig
  • Alain Duvalois
  • Pepijn de Groot
  • Ilse van Iterson
  • Daphne Leewis
  • Julia Leviton
  • Simone Versteegt
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Agenda

MAART 
za 23   MD1        
  08:15 - 08:45  Instructieruimte kelder
Sabeth Miedema
 
za 23   tent afbreken        
  10:00 - 17:00  Geen locatie ingevoerd.
 
za 23   MC3        
  11:30 - 12:15  Instructieruimte kelder
Fuus Thate
 
za 23   MA1        
  13:30 - 14:00  Instructieruimte kelder
Mariette Maassen
 
zo 24   Dames 1        
  11:45 - 12:15  Instructieruimte kelder
Monique de Vries
 
ma 25   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
di 26   BIO opleiding oost        
  19:00 - 21:00  Instructieruimte kelder
Nando Pille
 
wo 27   sponsorcommissie        
  20:00 - 22:00  Bestuurskamer
Peter van Nierop
 
vr 29   jokertoernooi        
  20:00 - 23:00  Velden,Velden en Clubhuis
als de velden vrij zijn
T&AC
 
za 30   MD1        
  08:15 - 08:45  Instructieruimte kelder
Sabeth Miedema
 
za 30   JB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
za 30   MB1        
  11:30 - 12:15  Bestuurskamer
Anneke Boek
 
za 30   MB3        
  15:00 - 16:00  Bestuurskamer
Hans Cozijn (manager MB3)
 
za 30   MC3        
  15:00 - 15:45  Instructieruimte kelder
Fuus Thate
 
za 30   filmavond C jeugd        
  19:00 - 23:00  Clubhuis
T&AC
 
zo 31   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
voorbespreking dames 2, Nicole Jonk
 
zo 31   heren 1        
  12:30 - 16:15  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 

APRIL 
ma 1   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
di 2   Heren1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
wo 3   scheidsrechterscommissie        
  18:00 - 23:00  Instructieruimte kelder
Nando Pille
 
za 6   MC1        
  11:30 - 12:30  Bestuurskamer
Simone Schepers
 
za 6   JB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
za 6   MA1        
  13:30 - 14:00  Instructieruimte kelder
Mariette Maassen
 
zo 7   Dames 1        
  11:45 - 12:15  Instructieruimte kelder
Monique de Vries
 
ma 8   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
di 9   Heren1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
wo 10   scheidsrechterscommissie        
  19:00 - 21:00  Instructieruimte kelder
Nando Pille
 
za 13   MC1        
  09:45 - 10:45  Instructieruimte kelder
Simone Schepers
 
za 13   MB1        
  11:30 - 12:15  Instructieruimte kelder
Anneke Boek
 
za 13   MB3        
  15:00 - 16:00  Instructieruimte kelder
Hans Cozijn (manager MB3)
 
zo 14   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
voorbespreking dames 2, Nicole Jonk
 
zo 14   heren 1        
  12:30 - 16:15  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
zo 14   derde helft        
  16:00 - 21:30  Clubhuis
T&AC
 
ma 15   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
ma 15   bestuur ALV        
  20:00 - 23:00  Clubhuis
bestuur
 
di 16   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
di 23   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
zo 28   Dames 1        
  11:45 - 12:15  Instructieruimte kelder
Monique de Vries
 
di 30   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline  Kammenga
 

MEI 
zo 5   heren 1        
  13:00 - 16:15  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
ma 6   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, Veld 4
 
di 7   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
za 11   MD1        
  08:15 - 08:45  Instructieruimte kelder
Sabeth Miedema
 
za 11   JB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
za 11   MA1        
  13:30 - 14:00  Instructieruimte kelder
Mariette Maassen
 
za 11   MC3        
  16:45 - 17:30  Instructieruimte kelder
Fuus Thate
 
za 11   MB3        
  16:45 - 17:45  Bestuurskamer
Hans Cozijn
 
zo 12   Dames 1        
  11:45 - 12:15  Instructieruimte kelder
Monique de Vries
 
ma 13   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
di 14   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Elien Kammenga
 
zo 19   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
voorbespreking dames 2, Nicole Jonk
 
zo 19   heren 1        
  12:30 - 16:15  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
zo 19   derde helft        
  16:00 - 22:00  Clubhuis
T&AC
 
ma 20   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
di 21   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
za 25   MB3        
  08:00 - 09:00  Instructieruimte kelder
Hans Cozijn
 
za 25   JB1        
  11:30 - 12:00  Bestuurskamer
Francis Berends
 
za 25   MB1        
  11:30 - 12:15  Instructieruimte kelder
Anneke Boek
 
za 25   MA1        
  13:30 - 14:00  Instructieruimte kelder
Mariette Maassen
 
zo 26   Dames 1        
  11:45 - 12:15  Instructieruimte kelder
Monique de Vries
 
ma 27   On fire hockeyschool        
  16:30 - 18:00  Velden
Nicole Jonk, veld 4
 
di 28   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 

JUNI 
za 1   MC3        
  08:00 - 08:45  Instructieruimte kelder
Fuus Thate
 
za 1   MD1        
  08:15 - 08:45  Bestuurskamer
Sabeth Medema
 
zo 2   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
voorbespreking dames 2, Nicole Jonk
 
zo 2   heren 1        
  12:30 - 16:15  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
di 4   heren 1        
  19:30 - 20:00  Instructieruimte kelder
Eline Kammenga
 
vr 7   olympic moves        
  08:00 - 16:30  Velden,Velden en Clubhuis
Monique de Vries
veld 1 t/m 4, plus clubhuis open
 
ma 10   familietoernooi        
  09:00 - 22:00  Velden en Clubhuis
T&AC
 
do 13   veteranen mixed toernooi        
  20:00 - 23:00  Velden en Clubhuis
T&AC
 
za 15   Slotdag Jongste Jeugd        
  08:30 - 14:00  Velden en Clubhuis
Jongste jeugd commissie
 
zo 16   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
voorbespreking dames 2 Nicole Jonk
 
zo 16   Slot BBQ        
  16:00 - 23:00  Clubhuis
T&AC
 
vr 21   D kamp        
  18:00 - 23:00  Clubhuis
opzetten D kamp
 
za 22 - zo 23   D kamp        
  08:00 - 18:00  Velden en Clubhuis
velden en clubhuis voor D kamp, zondag tot 14.00 uur (Pien Wils)
vrijdagavond start opzetten kamp
 
za 22   Stofwisseltour        
  12:00 - 14:00  Clubhuis
lunch op clubhuis voor ongeveer 200 fietsers
 

JULI 
ma 22 - wo 24   hockeykampen .nl        
  08:00 - 18:00  Velden en Clubhuis
Joost Rengers
 

AUGUSTUS 
vr 23   tophockeytoernooi        
  18:00 - 23:00  Bestuurskamer,Instructieruimte kelder,Velden en Clubhuis
tophockeytoernooi, Jenny Buddingh
 
za 24 - zo 25   top hockey toernooi        
  08:00 - 20:00  Velden en Clubhuis,Bestuurskamer,Instructieruimte kelder
tophockeytoernooi , Jenny Buddingh
 
ma 26 - vr 30   On fire hockeyschool        
  09:00 - 16:00  Velden
veld 4 reservering (Nicole Jonk)
 

SEPTEMBER 
do 19   zestigplussers lustrum        
  10:00 - 18:00  Velden en Clubhuis

10.30 ontvangst ongeveer 200 leden

11.30 - 15.00 Onderlinge wedstrijden op 4 velden

11.30 - 15.00 Partnerprogramma

16.30 - 18.00 Receptie

velden vrij om 16.00 uur
 
do 26   schoolsport olympiade        
  08:30 - 16:00  Velden en Clubhuis
Sportservice Wageningen (Nicole en Monique) , 4 velden
 
Hoofdsponsors
Business partner
Business partner
Business partner

Sportiviteit & respect


Statistieken
Aantal leden (info) 1029
Nu online 135
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 71,9%