Handige links
Vandaag jarig
  • Rudolf Dantuma
  • Anna Smaling
  • Fleur Tiemessen
  • Kai Verlaan
  • Brit Verlaan
  • Hans de Vries
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
Fotoalbum
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
G-Hockey 
 
G 1 -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen G 2 6 18 6 0 0 42 13 0
2 Zutphen G2/ Zevenaar G1 6 12 4 0 2 37 29 0
3 Upward G 4 7 9 3 0 4 25 34 0
4 Wageningen G1 5 6 2 0 3 15 23 0
5 Twente G3 6 0 0 0 6 17 37 0
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 17 39 12 3 2 42 18 0
2 Schaerweijde D1 17 34 10 4 3 35 19 0
3 Voordaan D1 17 31 9 4 4 30 21 0
4 Gooische D1 17 29 9 2 6 33 23 0
5 Ring Pass Delft D1 17 28 8 4 5 40 30 0
6 Wageningen D1 17 26 7 5 5 39 27 0
7 Rood-Wit D1 17 25 7 4 6 36 34 0
8 Alecto D1 17 23 7 2 8 26 32 0
9 Schiedam D1 17 21 6 3 8 36 46 0
10 MEP D1 17 14 4 2 11 26 35 0
11 Eindhoven D1 17 13 3 4 10 25 41 0
12 Naarden D1 17 4 1 1 15 13 55 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen D1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Almere D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Huizen D1 1 3 1 0 0 2 2 0
4 Wageningen D1 1 0 0 0 1 2 2 0
5 Voordaan D1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Gooische D1 1 0 0 0 1 0 3 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D2 17 49 16 1 0 63 7 0
2 Wageningen D2 17 36 11 3 3 44 20 0
3 Union D2 17 35 10 5 2 49 24 0
4 Zwolle D3 17 31 9 4 4 43 25 0
5 Zwolle D2 17 29 8 5 4 54 28 0
6 QZ D3 17 26 8 2 7 30 33 0
7 Apeliotes D2 17 23 6 5 6 22 26 0
8 Nijmegen D3 17 19 5 4 8 27 32 0
9 QZ D2 17 18 5 3 9 23 35 0
10 Bully D2 17 15 5 0 12 31 51 0
11 HCM D2 17 9 3 0 14 17 40 0
12 Almelo D2 17 0 0 0 17 16 98 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D5 14 36 11 3 0 48 4 0
2 Nijmegen D8 14 34 11 1 2 41 11 0
3 Wageningen D3 14 23 7 2 5 29 19 0
4 Haackey D2 14 22 7 1 6 25 29 0
5 Bemmel D3 14 20 6 2 6 23 22 0
6 Ares D3 14 20 6 2 6 19 23 0
7 PW D2 14 17 5 2 7 27 30 0
8 EHV D4 14 14 4 2 8 24 30 0
9 Union D8 14 10 2 4 8 13 27 0
10 Apeliotes D6 14 4 1 1 12 4 58 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D2 17 49 16 1 0 77 9 0
2 Wageningen D4 17 43 14 1 2 76 14 0
3 Bemmel D2 17 36 11 3 3 43 18 0
4 Union D7 17 33 11 0 6 55 27 0
5 Nijmegen D7 17 27 8 3 6 46 32 0
6 Wijchen D2 17 26 7 5 5 38 31 0
7 HCM D3 17 25 8 1 8 34 33 0
8 Apeliotes D8 17 15 4 3 10 17 49 0
9 Apeliotes D7 17 12 4 0 13 21 66 0
10 Doetinchem D2 17 11 3 2 12 17 53 0
11 Nijmegen D9 17 11 3 2 12 18 59 0
12 Dieren D2 17 7 2 1 14 10 61 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D5 14 36 11 3 0 48 4 0
2 Nijmegen D8 14 34 11 1 2 41 11 0
3 Wageningen D3 14 23 7 2 5 29 19 0
4 Haackey D2 14 22 7 1 6 25 29 0
5 Bemmel D3 14 20 6 2 6 23 22 0
6 Ares D3 14 20 6 2 6 19 23 0
7 PW D2 14 17 5 2 7 27 30 0
8 EHV D4 14 14 4 2 8 24 30 0
9 Union D8 14 10 2 4 8 13 27 0
10 Apeliotes D6 14 4 1 1 12 4 58 0
 
Dames 6 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 14 35 11 2 1 37 15 0
2 Apeliotes D14 14 30 9 3 2 45 16 0
3 HCM D4 14 29 9 2 3 48 27 0
4 Nijmegen D15 14 25 8 1 5 38 28 0
5 Zevenaar D3 14 20 7 2 5 39 21 3
6 Nijmegen D17 14 19 5 4 5 27 29 0
7 Druten D2 14 16 5 1 8 28 24 0
8 Wageningen D6 14 13 4 1 9 20 42 0
9 Nijmegen D16 14 10 3 1 10 23 39 0
10 Apeliotes D12 14 1 0 1 13 8 72 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ D4 15 45 15 0 0 104 6 0
2 Union D11 15 42 14 0 1 78 16 0
3 Wageningen D7 14 30 10 0 4 72 20 0
4 Nijmegen D19 16 29 9 2 5 56 24 0
5 Union D10 16 23 7 2 7 35 34 0
6 Apeliotes D13 16 22 7 1 8 35 50 0
7 Druten D3 15 20 6 2 7 35 61 0
8 Apeliotes D11 15 19 6 1 8 29 49 0
9 HCM D5 16 12 5 0 11 22 45 3
10 Apeliotes D15 16 3 1 0 15 12 81 0
11 Nijmegen D18 14 0 0 0 14 4 96 0
 
Dames Jong 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen DJ1 6 16 5 1 0 32 9 0
2 Wijchen DJ1 6 16 5 1 0 21 7 0
3 Nijmegen DJ1 5 9 3 0 2 23 12 0
4 Beuningen DJ2 5 6 2 0 3 12 16 0
5 HCM DJ2 6 3 1 0 5 9 31 0
6 Arnhem DJ1 6 0 0 0 6 6 28 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek DA 17 40 13 1 3 64 20 0
2 Almelo DA 17 37 11 4 2 62 25 0
3 Deventer DA 17 32 10 2 5 49 27 0
4 Zwolle DA 17 32 9 5 3 37 25 0
5 Union DA 17 29 9 2 6 48 38 0
6 Wageningen DA 17 27 8 3 6 40 26 0
7 Kromhouters DA 17 22 7 1 9 41 35 0
8 Upward DB 17 19 6 1 10 29 44 0
9 QZ DA 17 18 5 3 9 28 39 0
10 Bemmel DA 17 18 5 3 9 30 58 0
11 PW DA 17 13 3 4 10 23 42 0
12 Apeldoorn DA 17 4 1 1 15 13 85 0
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen DA 14 40 13 1 0 80 8 0
2 Dieren DA 14 35 11 2 1 61 18 0
3 Upward DA 14 33 11 0 3 58 16 0
4 HCM DA 14 27 9 0 5 29 26 0
5 Wageningen DB 14 23 7 2 5 25 21 0
6 Oosterbeek DB 14 13 4 1 9 17 36 0
7 Upward DC 14 12 4 0 10 21 35 0
8 Nijmegen DA 14 11 3 2 9 13 36 0
9 Beuningen DB 14 7 2 1 11 7 60 0
10 Kromhouters DB 14 4 1 1 12 3 58 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully H1 17 38 11 5 1 58 36 0
2 Fletiomare H1 17 34 10 4 3 60 39 0
3 Mezen H1 17 32 10 2 5 46 35 0
4 Wageningen H1 17 29 9 2 6 58 38 0
5 Zevenaar H1 17 27 8 3 6 45 44 0
6 Almelo H1 17 26 7 5 5 60 43 0
7 Baarn H1 17 25 7 4 6 43 41 0
8 Barneveld H1 17 24 7 3 7 41 46 0
9 Deventer H1 17 19 4 7 6 43 46 0
10 Eelde H1 17 17 5 2 10 43 60 0
11 HCM H1 17 14 4 2 11 40 53 0
12 Zeewolde H1 17 1 0 1 16 17 73 0
 
Heren 1 - Silvercup -  Silvercup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen H1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Zwolle H1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Houten H1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Apeldoorn H1 1 3 1 0 0 4 3 0
5 Almelo H1 1 1 0 1 0 4 4 0
6 EHV H1 1 1 0 1 0 4 4 0
7 Leusden H1 1 1 0 1 0 3 3 0
8 Shinty H1 1 1 0 1 0 3 3 0
9 Amersfoort H1 1 1 0 1 0 2 2 0
10 QZ H1 1 1 0 1 0 2 2 0
11 Deventer H1 1 0 0 0 1 3 4 0
12 Mezen H1 1 0 0 0 1 1 3 0
13 Bully H1 1 0 0 0 1 0 4 0
14 Wageningen H1 1 0 0 0 1 0 5 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H6 16 36 11 3 2 51 18 0
2 QZ H4 16 35 11 2 3 64 30 0
3 Kromhouters H2 16 35 11 2 3 53 19 0
4 Wijchen H2 16 30 9 3 4 57 41 0
5 Apeliotes H3 16 22 6 4 6 42 43 0
6 QZ H3 16 21 6 3 7 40 37 0
7 Wageningen H2 16 19 5 4 7 35 34 0
8 Apeliotes H2 16 18 5 3 8 32 40 0
9 Union H6 16 17 4 5 7 30 41 0
10 HCM H2 16 11 2 5 9 28 50 0
11 Union H7 16 10 2 4 10 20 47 0
12 Wageningen H5 6 0 0 0 6 3 55 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H5 14 27 8 3 3 54 30 0
2 PW H2 14 25 8 1 5 46 37 0
3 Apeldoorn H2 14 25 7 4 3 51 32 0
4 EHV H3 14 23 7 2 5 48 32 0
5 QZ H2 14 22 6 4 4 35 29 0
6 Almelo H2 14 21 6 3 5 43 33 0
7 Zevenaar H2 14 21 6 3 5 45 48 0
8 Zwolle H3 14 19 6 1 7 32 31 0
9 Deventer H2 14 13 4 1 9 32 57 0
10 Wageningen H3 14 3 1 0 13 15 72 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel H2 13 34 11 1 1 56 14 0
2 HCM H3 13 31 10 1 2 33 18 0
3 Ede H3 13 23 7 2 4 41 29 0
4 HCM H4 13 23 6 5 2 40 27 0
5 Druten H1 13 18 5 3 5 33 33 0
6 Wijchen H3 13 16 5 1 7 26 34 0
7 Apeliotes H4 13 14 4 2 7 20 25 0
8 Union H8 13 12 4 0 9 32 37 0
9 Beuningen H3 5 4 1 1 3 6 12 0
10 Wageningen H4 13 0 0 0 13 8 66 0
 
Heren 5 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H6 16 36 11 3 2 51 18 0
2 QZ H4 16 35 11 2 3 64 30 0
3 Kromhouters H2 16 35 11 2 3 53 19 0
4 Wijchen H2 16 30 9 3 4 57 41 0
5 Apeliotes H3 16 22 6 4 6 42 43 0
6 QZ H3 16 21 6 3 7 40 37 0
7 Wageningen H2 16 19 5 4 7 35 34 0
8 Apeliotes H2 16 18 5 3 8 32 40 0
9 Union H6 16 17 4 5 7 30 41 0
10 HCM H2 16 11 2 5 9 28 50 0
11 Union H7 16 10 2 4 10 20 47 0
12 Wageningen H5 6 0 0 0 6 3 55 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem HA 14 33 10 3 1 31 14 0
2 Nijmegen HA 14 30 9 3 2 35 22 0
3 Upward HA 13 26 7 5 1 42 21 0
4 Wageningen HA 14 23 7 2 5 41 33 0
5 Oosterbeek HA 14 22 7 1 6 38 43 0
6 Apeldoorn HA 13 19 6 1 6 28 18 0
7 Kromhouters HA 14 12 2 6 6 19 28 0
8 Almelo HA 14 11 3 2 9 28 43 0
9 Doetinchem HA 14 10 2 4 8 29 40 0
10 Ares HA 14 6 1 3 10 23 52 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HA 15 42 14 0 1 60 15 0
2 Arnhem HD 16 42 13 3 0 63 16 0
3 Oosterbeek HB 15 28 8 4 3 37 28 0
4 Upward HD 16 27 8 3 5 31 28 0
5 Wageningen HB 15 26 7 5 3 41 30 0
6 HCM HB 15 17 5 2 8 20 30 0
7 Upward HC 15 16 4 4 7 21 30 0
8 Flevoland HA 16 15 4 3 9 27 32 0
9 Ede HA 16 15 4 3 9 17 41 0
10 Apeldoorn HD 15 7 2 1 12 7 41 0
11 Apeldoorn HC 16 5 1 2 13 10 43 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 14 32 10 2 2 40 24 0
2 Wageningen HC 14 32 10 2 2 42 27 0
3 Zevenaar HA 14 25 8 1 5 40 28 0
4 Arnhem HC 14 23 7 2 5 34 27 0
5 Ede HC 14 23 7 2 5 26 19 0
6 Beuningen HB 14 19 6 1 7 38 39 0
7 Ede HB 14 15 5 0 9 21 30 0
8 Union HA 14 14 4 2 8 37 48 0
9 Wageningen HD 14 13 4 1 9 21 38 0
10 Westerduiven HB 14 7 2 1 11 16 35 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 14 32 10 2 2 40 24 0
2 Wageningen HC 14 32 10 2 2 42 27 0
3 Zevenaar HA 14 25 8 1 5 40 28 0
4 Arnhem HC 14 23 7 2 5 34 27 0
5 Ede HC 14 23 7 2 5 26 19 0
6 Beuningen HB 14 19 6 1 7 38 39 0
7 Ede HB 14 15 5 0 9 21 30 0
8 Union HA 14 14 4 2 8 37 48 0
9 Wageningen HD 14 13 4 1 9 21 38 0
10 Westerduiven HB 14 7 2 1 11 16 35 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 17 45 14 3 0 61 17 0
2 Ares HL 17 31 9 4 4 47 28 0
3 Lochem HL 17 31 9 4 4 46 37 0
4 Apeldoorn HLB 17 25 7 4 6 34 25 0
5 Union HLC 17 9 3 0 14 21 43 0
6 Wageningen HL 17 4 1 1 15 18 77 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  Super A
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JA1 11 33 11 0 0 45 8 0
2 Ring Pass Delft JA1 12 26 8 2 2 36 20 0
3 HGC JA1 12 20 6 2 4 34 25 0
4 Alliance JA1 11 14 4 2 5 15 30 0
5 Breda JA1 11 12 3 3 5 22 24 0
6 Amersfoort JA1 11 10 2 4 5 19 27 0
7 Wageningen JA1 11 7 2 1 8 20 42 0
8 Zwart-Wit JA1 11 5 1 2 8 19 34 0
 
Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JA2 11 26 8 2 1 46 9 0
2 Union JA3 11 24 8 0 3 45 14 0
3 Bemmel JA1 11 22 7 1 3 43 29 0
4 Wageningen JA2 11 20 6 2 3 30 17 0
5 Arnhem JA1 11 19 6 1 4 27 10 0
6 Wijchen JA1 11 11 3 2 6 19 26 0
7 Nijmegen JA3 11 5 1 2 8 19 30 0
8 Overbetuwe JA2 11 0 0 0 11 4 98 0
 
Jongens B1 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB1 11 31 10 1 0 73 25 0
2 Twente JB1 11 22 7 1 3 37 36 0
3 Bully JB1 11 21 6 3 2 22 19 0
4 Oosterbeek JB1 11 17 5 2 4 36 29 0
5 Kromhouters JB1 11 17 5 2 4 35 35 0
6 Zwolle JB2 11 9 2 3 6 15 31 0
7 Arnhem JB1 11 4 1 1 9 20 45 0
8 Nijmegen JB2 11 3 0 3 8 16 34 0
 
Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede JB1 11 24 8 0 3 47 15 0
2 Westerduiven JB1 11 24 8 0 3 42 17 0
3 Druten JB1 11 24 8 0 3 47 24 0
4 HCM JB1 11 24 8 0 3 28 15 0
5 Ares JB1 11 19 6 1 4 27 26 0
6 Upward JB2 11 9 3 0 8 11 39 0
7 Wageningen JB2 11 4 1 1 9 8 36 0
8 Mezen JB1 11 3 1 0 10 10 48 0
 
Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JB2 9 27 9 0 0 49 18 0
2 Kromhouters JB2 10 22 7 1 2 41 16 0
3 Wageningen JB3 10 18 6 0 4 30 23 0
4 Doetinchem JB2 10 15 5 0 5 40 35 0
5 Nijmegen JB3 9 13 4 1 4 28 27 0
6 Union JB3 10 11 3 2 5 16 27 0
7 Oude IJsselstreek JB1 10 9 3 0 7 33 50 0
8 Westerduiven JB2 10 7 2 1 7 25 39 0
9 HCM JB2 10 7 2 1 7 16 43 0
 
Jongens C1 -  Super C
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 SCHC JC1 6 18 6 0 0 43 12 0
2 Nijmegen JC1 6 12 4 0 2 21 18 0
3 Naarden JC1 6 9 3 0 3 21 12 0
4 Schaerweijde JC1 6 9 3 0 3 22 17 0
5 Wageningen JC1 6 6 2 0 4 12 21 0
6 Groningen JC1 6 0 0 0 6 9 48 0
 
Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem JC1 6 16 5 1 0 43 7 0
2 Bemmel JC1 6 16 5 1 0 33 3 0
3 Oosterbeek JC2 6 9 3 0 3 20 14 0
4 HCM JC2 6 9 3 0 3 11 17 0
5 Wageningen JC2 6 3 1 0 5 9 33 0
6 Druten JC1 6 0 0 0 6 4 46 0
 
Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 6 18 6 0 0 47 7 0
2 Zwolle JD1 6 12 4 0 2 39 13 0
3 Zutphen JD1 5 12 4 0 1 30 10 0
4 Mezen JD1 6 6 2 0 4 19 20 0
5 Arnhem JD1 5 3 1 0 4 7 39 0
6 Wageningen JD1 6 0 0 0 6 6 59 0
 
Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen JD1 5 13 4 1 0 28 5 0
2 Bemmel JD2 6 13 4 1 1 23 11 0
3 Wageningen JD2 6 9 2 3 1 10 10 0
4 Doetinchem JD1 6 7 2 1 3 16 11 0
5 Union JD3 5 3 0 3 2 5 17 0
6 Arnhem JD3 6 1 0 1 5 4 32 0
 
Meisjes A1 -  Landelijk
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MA1 11 27 9 0 2 36 14 0
2 SCHC MA1 11 23 7 2 2 27 12 0
3 HGC MA1 11 20 5 5 1 28 18 0
4 hdm MA1 11 17 5 2 4 23 17 0
5 Wageningen MA1 11 13 4 1 6 17 26 0
6 Amsterdam MA1 11 12 3 3 5 26 18 0
7 Push MA1 11 9 2 3 6 17 21 0
8 Groningen MA1 11 3 1 0 10 8 56 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 11 29 9 2 0 49 14 0
2 Zutphen MA1 11 26 8 2 1 43 10 0
3 Ede MA1 11 22 7 1 3 28 17 0
4 Upward MA1 10 14 4 2 4 23 20 0
5 Wageningen MA2 11 12 3 3 5 15 26 0
6 Arnhem MA1 11 7 2 1 8 15 35 0
7 EHV MA1 10 7 2 1 7 10 39 0
8 Twente MA1 11 4 0 4 7 18 40 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MA1 11 26 8 2 1 38 15 0
2 Kampen MA1 11 23 7 2 2 30 13 0
3 Nijmegen MA3 11 21 7 0 4 37 19 0
4 Overbetuwe MA1 11 21 7 0 4 38 21 0
5 Zevenaar MA1 11 20 6 2 3 43 18 0
6 Ede MA2 11 10 3 1 7 16 44 0
7 Wageningen MA3 11 4 1 1 9 12 43 0
8 Zwolle MA5 11 3 1 0 10 14 55 0
 
Meisjes A4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MA4 10 25 8 1 1 39 13 0
2 Bemmel MA5 9 19 6 1 2 33 15 0
3 Wijchen MA3 11 16 5 1 5 18 18 0
4 QZ MA2 9 16 4 4 1 27 14 0
5 Dieren MA2 10 14 5 2 3 30 19 3
6 Arnhem MA3 10 13 4 1 5 26 29 0
7 Nijmegen MA7 10 10 3 1 6 11 42 0
8 Zutphen MA4 9 3 1 0 8 8 26 0
9 Wageningen MA4 10 1 2 1 7 15 31 6
 
Meisjes B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB1 11 26 8 2 1 26 9 0
2 Warande MB1 11 23 7 2 2 23 12 0
3 Leonidas MB1 11 19 6 1 4 20 15 0
4 SCHC MB1 11 18 5 3 3 16 11 0
5 Voordaan MB1 11 16 4 4 3 14 11 0
6 Cartouche MB1 11 10 3 1 7 14 19 0
7 Maastricht MB1 11 10 3 1 7 12 22 0
8 Eindhoven MB1 11 3 1 0 10 8 34 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV MB1 11 25 8 1 2 33 15 0
2 Ede MB1 11 24 8 0 3 27 13 0
3 Kromhouters MB1 11 23 7 2 2 25 13 0
4 Zwolle MB2 11 17 5 2 4 18 14 0
5 Bully MB1 11 14 4 2 5 18 24 0
6 Upward MB1 11 11 3 2 6 14 16 0
7 Oosterbeek MB1 11 10 2 4 5 16 23 0
8 Wageningen MB2 11 1 0 1 10 8 41 0
 
Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB1 11 33 11 0 0 51 8 0
2 Overbetuwe MB1 11 20 6 2 3 29 18 0
3 Westerduiven MB2 11 17 5 2 4 29 27 0
4 Nijmegen MB3 11 17 5 2 4 18 21 0
5 Arnhem MB2 11 17 5 2 4 22 31 0
6 Wijchen MB2 11 16 4 4 3 25 16 0
7 Wageningen MB3 11 5 1 2 8 13 21 0
8 Upward MB4 11 0 0 0 11 9 54 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB4 11 31 10 1 0 28 5 0
2 Union MB4 11 21 6 3 2 29 7 0
3 Ede MB3 11 18 5 3 3 30 20 0
4 Kromhouters MB3 11 18 5 3 3 19 15 0
5 Bemmel MB3 11 17 5 2 4 24 19 0
6 Zevenaar MB2 11 16 4 4 3 15 12 0
7 Druten MB2 11 15 4 3 4 15 16 0
8 Arnhem MB3 11 8 2 2 7 14 43 0
9 Nijmegen MB5 11 5 1 2 8 7 25 0
10 Beuningen MB3 11 4 1 1 9 5 24 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB5 11 26 8 2 1 50 18 0
2 Bemmel MB5 11 25 8 1 2 40 17 0
3 Oosterbeek MB5 11 18 5 3 3 25 18 0
4 Oude IJsselstreek MB2 11 16 5 1 5 33 32 0
5 Zevenaar MB3 11 13 4 1 6 21 29 0
6 Doetinchem MB4 11 10 3 1 7 28 36 0
7 Beuningen MB4 10 10 3 1 6 21 40 0
8 HCM MB5 10 5 1 2 7 12 40 0
 
Meisjes B6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren MB2 10 26 8 2 0 39 7 0
2 Druten MB3 10 20 6 2 2 41 9 0
3 Bemmel MB6 10 20 6 2 2 33 14 0
4 Westerduiven MB3 10 20 6 2 2 29 19 0
5 Upward MB7 10 14 4 2 4 26 25 0
6 Arnhem MB5 10 10 3 1 6 18 40 0
7 Wageningen MB6 9 6 1 3 5 12 16 0
8 Nijmegen MB7 9 4 1 1 7 10 36 0
9 Union MB7 10 4 1 1 8 8 50 0
 
Meisjes C1 -  IDC C
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC1 6 16 5 1 0 30 4 0
2 Oss MC1 6 13 4 1 1 20 11 0
3 Nova MC1 6 9 2 3 1 6 7 0
4 HOCO MC1 6 7 2 1 3 11 17 0
5 Maastricht MC1 6 5 1 2 3 8 12 0
6 Ede MC1 6 0 0 0 6 2 26 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen MC1 6 13 4 1 1 12 3 0
2 Zwolle MC3 6 12 4 0 2 14 6 0
3 Kromhouters MC1 6 9 3 0 3 8 8 0
4 Hattem MC1 6 9 3 0 3 9 11 0
5 Wageningen MC2 6 7 2 1 3 8 12 0
6 Nijmegen MC3 6 3 1 0 5 4 15 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar MC1 6 16 5 1 0 22 7 0
2 Overbetuwe MC1 6 15 5 0 1 30 12 0
3 Union MC2 6 8 2 2 2 12 19 0
4 Wageningen MC3 6 7 2 1 3 10 15 0
5 Ede MC2 6 3 1 0 5 14 20 0
6 Upward MC3 6 3 1 0 5 11 26 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC4 6 14 4 2 0 19 5 0
2 Zevenaar MC2 6 10 3 1 2 11 11 0
3 Druten MC2 6 9 3 0 3 11 12 0
4 Nijmegen MC5 6 7 2 1 3 6 13 0
5 Overbetuwe MC4 6 6 2 0 4 15 14 0
6 Kromhouters MC2 6 5 1 2 3 7 14 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC5 6 15 5 0 1 28 5 0
2 Doetinchem MC4 6 15 5 0 1 26 10 0
3 Wijchen MC4 6 12 4 0 2 14 15 0
4 Overbetuwe MC6 5 6 2 0 3 4 20 0
5 Arnhem MC3 5 1 0 1 4 7 12 0
6 Upward MC6 6 1 0 1 5 6 23 0
 
Meisjes C6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC6 6 18 6 0 0 25 7 0
2 Druten MC4 6 9 3 0 3 16 12 0
3 Oosterbeek MC6 6 7 2 1 3 13 20 0
4 Wijchen MC5 6 6 2 0 4 13 26 0
5 QZ MC3 6 6 1 3 2 14 15 0
6 Oude IJsselstreek MC2 6 5 1 2 3 18 19 0
 
Meisjes D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD1 6 16 5 1 0 21 6 0
2 HCM MD1 6 12 3 3 0 19 8 0
3 Oosterbeek MD1 6 10 3 1 2 19 11 0
4 Kromhouters MD1 6 9 3 0 3 10 19 0
5 Zutphen MD1 6 2 0 2 4 7 15 0
6 EHV MD1 6 1 0 1 5 4 21 0
 
Meisjes D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MD2 6 16 5 1 0 21 5 0
2 Nijmegen MD3 6 12 4 0 2 6 9 0
3 Upward MD4 6 11 3 2 1 17 8 0
4 Oosterbeek MD3 6 8 2 2 2 10 9 0
5 Wageningen MD2 6 2 0 2 4 8 13 0
6 Westerduiven MD2 6 1 0 1 5 3 21 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD3 6 18 6 0 0 24 9 0
2 Oude IJsselstreek MD1 6 15 5 0 1 27 8 0
3 Wijchen MD2 6 9 3 0 3 13 10 0
4 Zevenaar MD3 6 6 2 0 4 9 18 0
5 Arnhem MD4 6 4 1 1 4 10 20 0
6 Beuningen MD2 6 1 0 1 5 5 23 0
 
Meisjes D4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MD3 6 15 5 0 1 20 14 0
2 HCM MD5 6 10 3 1 2 23 14 0
3 Upward MD8 6 10 3 1 2 15 18 0
4 Wageningen MD4 6 9 3 0 3 17 17 0
5 Druten MD4 6 9 3 0 3 17 18 0
6 Arnhem MD5 6 0 0 0 6 10 21 0
Jongste jeugd 
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F5 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes MixF2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
Zaalhockey 
 
Zaal Dames 1 -  NC
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC D1 3 9 3 0 0 10 5 0
2 Rotterdam D1 3 3 1 0 2 11 11 0
3 MOP D1 3 3 1 0 2 9 11 0
4 Wageningen D1 3 3 1 0 2 8 11 0
 
Zaal Dames 2 -  Kruisfin I
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D2 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Groningen D2 1 0 0 0 1 2 3 0
 
Zaal Dames Jong 1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen DJ1 8 24 8 0 0 50 22 0
2 Apeldoorn DJ2 8 14 4 2 2 25 20 0
3 Overbetuwe DJ1 8 9 2 3 3 18 19 0
4 HCM DJ2 8 4 1 1 6 18 40 0
5 Goor DJ1 8 4 0 4 4 22 32 0
 
Zaal Heren 1 -  Top 12 Kruis
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen H1 1 3 1 0 0 8 3 0
2 Wageningen H1 1 0 0 0 1 3 8 0
 
Zaal Jongens A1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JA1 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Wageningen JA1 1 0 0 0 1 2 8 0
 
Zaal Jongens A12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JA12C 10 22 7 1 2 41 24 0
2 Ede JA12C 10 21 7 0 3 38 26 0
3 Union JA12C 10 15 5 0 5 35 32 0
4 Upward JA12C 10 14 4 2 4 29 35 0
5 Wageningen JA12C 10 10 3 1 6 26 39 0
6 Overbetuwe JA1 10 6 2 0 8 25 38 0
 
Zaal Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JA1 9 21 7 0 2 44 22 0
2 Wageningen JA2 9 15 5 0 4 30 23 0
3 Nijmegen JA2 9 11 3 2 4 28 35 0
4 Bemmel JA1 9 5 1 2 6 29 51 0
 
Zaal Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JB1 8 21 7 0 1 57 24 0
2 Quick Stick JB1 8 15 5 0 3 43 36 0
3 Wageningen JB1 8 13 4 1 3 31 36 0
4 Upward JB1 8 10 3 1 4 30 36 0
5 Zwolle JB1 8 0 0 0 8 12 41 0
 
Zaal Jongens B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB12c 10 30 10 0 0 73 24 0
2 Oosterbeek JB1 10 21 7 0 3 47 31 0
3 Zwolle JB12C 10 15 5 0 5 29 35 0
4 Wageningen JB12C 10 10 3 1 6 21 34 0
5 Deventer JB12C 10 7 2 1 7 29 47 0
6 Groningen JB2 10 5 1 2 7 20 48 0
 
Zaal Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JB2 10 27 9 0 1 38 12 0
2 Overbetuwe JB1 10 24 8 0 2 39 22 0
3 Beuningen JB1 10 16 5 1 4 17 14 0
4 QZ JB1 10 12 4 0 6 28 26 0
5 Wageningen JB2 10 8 2 2 6 15 25 0
6 HCM JB12C 10 1 0 1 9 9 47 0
 
Zaal Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB3 8 24 8 0 0 55 16 0
2 Zevenaar JB1 8 15 5 0 3 47 21 0
3 Dieren JB1 8 10 3 1 4 28 30 0
4 Wageningen JB3 8 9 3 0 5 29 35 0
5 HCM JB2 8 1 0 1 7 8 65 0
 
Zaal Jongens C1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JC1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Wageningen JC1 1 0 0 0 1 1 4 0
 
Zaal Jongens C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC12c 10 28 9 1 0 46 16 0
2 Deventer JC12C 10 22 7 1 2 41 13 0
3 Zwolle JC12C 10 12 4 0 6 15 21 0
4 Wageningen JC12C 10 12 4 0 6 16 33 0
5 Union JC12C 10 7 2 1 7 14 30 0
6 Nijmegen JC12C 10 7 2 1 7 13 32 0
 
Zaal Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem JC1 10 24 8 0 2 50 30 0
2 Upward JC2 10 23 7 2 1 65 19 0
3 Nijmegen JC3 10 17 5 2 3 37 27 0
4 Apeldoorn JC3 10 15 5 0 5 35 32 0
5 Wageningen JC2 10 6 2 0 8 20 66 0
6 Westerduiven JC1 10 3 1 0 9 21 54 0
 
Zaal Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 10 27 9 0 1 67 15 0
2 Nijmegen JD1 10 27 9 0 1 59 18 0
3 Ede JD1 10 16 5 1 4 37 32 0
4 Union JD1 10 13 4 1 5 37 31 0
5 Wageningen JD1 10 6 2 0 8 18 56 0
6 Upward JD1 10 0 0 0 10 8 74 0
 
Zaal Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JD1 10 27 9 0 1 57 6 0
2 Zutphen JD2 10 27 9 0 1 49 11 0
3 Upward JD2 10 13 4 1 5 21 34 0
4 Wageningen JD2 10 10 3 1 6 24 34 0
5 Overbetuwe JD2 10 6 2 0 8 23 56 0
6 Arnhem JD2 10 6 2 0 8 19 52 0
 
Zaal Meisjes 6E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes A1 -  Poulewedstrijden
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm MA1 2 4 1 1 0 5 2 0
2 Amsterdam MA1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Wageningen MA1 2 0 0 0 2 1 5 0
 
Zaal Meisjes A2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 10 24 8 0 2 51 18 0
2 Wageningen MA2 10 23 7 2 1 34 25 0
3 Zutphen MA1 10 19 6 1 3 30 21 0
4 Zwolle MA2 10 11 3 2 5 29 44 0
5 Upward MA1 10 6 1 3 6 20 32 0
6 Nijmegen MA12C 10 2 0 2 8 20 44 0
 
Zaal Meisjes A3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MA1 10 27 9 0 1 42 15 0
2 Union MA3 10 21 7 0 3 46 20 0
3 Wageningen MA3 10 19 6 1 3 31 28 0
4 Nijmegen MA3 10 13 4 1 5 30 30 0
5 Ede MA2 10 7 2 1 7 16 49 0
6 Bemmel MA12C 10 1 0 1 9 14 37 0
 
Zaal Meisjes A4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ MA12C 10 28 9 1 0 59 7 0
2 Wageningen MA4 10 20 6 2 2 32 37 0
3 Druten MA2 10 14 4 2 4 33 33 0
4 Bemmel MA3 10 13 3 4 3 20 21 0
5 Bemmel MA2 10 8 2 2 6 20 35 0
6 Union MA6 10 1 0 1 9 17 48 0
 
Zaal Meisjes B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB1 8 21 7 0 1 47 18 0
2 Kromhouters MB1 8 16 5 1 2 36 15 0
3 Wageningen MB1 8 14 4 2 2 27 22 0
4 Union MB1 8 4 1 1 6 15 37 0
5 Groningen MB1 8 3 1 0 7 10 43 0
 
Zaal Meisjes B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB12C 10 27 9 0 1 39 14 0
2 Wageningen MB12C 10 24 8 0 2 40 28 0
3 Ede MB12C 10 16 5 1 4 27 22 0
4 Upward MB12C 10 9 2 3 5 22 33 0
5 Deventer MB12C 10 8 2 2 6 20 29 0
6 Kromhouters MB12C 10 2 0 2 8 16 38 0
 
Zaal Meisjes B2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB1 12 29 9 2 1 62 24 0
2 Zwolle MB2 12 21 6 3 3 38 24 0
3 Upward MB1 12 20 6 2 4 49 31 0
4 HCM MB1 12 20 6 2 4 34 34 0
5 Apeldoorn MB1 12 20 5 5 2 42 37 0
6 Wageningen MB2 12 7 2 1 9 22 56 0
7 Zutphen MB1 12 1 0 1 11 20 61 0
 
Zaal Meisjes B23C -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB1 10 30 10 0 0 53 14 0
2 Apeldoorn MB12c 10 20 6 2 2 34 28 0
3 Wageningen MB23C 10 14 4 2 4 31 24 0
4 Bemmel MB12C 10 14 4 2 4 23 34 0
5 Union MB2 10 7 2 1 7 21 38 0
6 HCM MB12C 10 1 0 1 9 21 45 0
 
Zaal Meisjes B3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MB2 7 17 5 2 0 26 13 0
2 Bemmel MB2 8 16 5 1 2 24 16 0
3 QZ MB12C 7 11 3 2 2 14 10 0
4 Beuningen MB12C 8 6 2 0 6 21 29 0
5 Wageningen MB3 8 4 1 1 6 11 28 0
 
Zaal Meisjes B4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MB12C 10 22 7 1 2 32 16 0
2 Upward MB2 10 21 7 0 3 28 13 0
3 Wageningen MB4 10 21 7 0 3 17 11 0
4 HCM MB2 10 10 3 1 6 20 25 0
5 Mezen MB2 10 7 2 1 7 15 29 0
6 Overbetuwe MB3 10 7 2 1 7 11 29 0
 
Zaal Meisjes B5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB3 10 25 8 1 1 69 14 0
2 Beuningen MB2 10 22 7 1 2 51 16 0
3 Bemmel MB4 10 18 6 0 4 36 24 0
4 Wageningen MB5 10 12 4 0 6 30 25 0
5 Nijmegen MB5 10 12 4 0 6 29 38 0
6 Union MB7 10 0 0 0 10 4 102 0
 
Zaal Meisjes B6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MB5 10 27 9 0 1 48 22 0
2 Bemmel MB5 10 18 6 0 4 22 25 0
3 Wageningen MB6 10 18 5 3 2 35 14 0
4 Ede MB5 10 17 5 2 3 24 21 0
5 HCM MB5 10 4 1 1 8 15 36 0
6 Kromhouters MB4 10 3 1 0 9 9 35 0
 
Zaal Meisjes C1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MC1 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Wageningen MC1 1 0 0 0 1 1 3 0
 
Zaal Meisjes C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MC1 10 23 7 2 1 50 19 0
2 Nijmegen MC12C 10 21 7 0 3 54 21 0
3 Ede MC1 10 19 6 1 3 41 29 0
4 Wageningen MC12C 10 11 3 2 5 30 35 0
5 Beuningen MC1 10 10 3 1 6 32 50 0
6 Overbetuwe MC1 10 3 1 0 9 15 68 0
 
Zaal Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC2 8 20 6 2 0 33 12 0
2 QZ MC12C 8 13 4 1 3 31 20 0
3 Beuningen MC12C 8 13 4 1 3 25 16 0
4 Union MC3 8 12 4 0 4 18 23 0
5 Overbetuwe MC2 8 0 0 0 8 3 39 0
 
Zaal Meisjes C3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 10 27 9 0 1 63 18 0
2 Zevenaar MC1 10 27 9 0 1 59 20 0
3 Ede MC3 10 12 4 0 6 26 36 0
4 Overbetuwe MC4 10 12 4 0 6 29 48 0
5 Lochem MC2 10 9 3 0 7 29 46 0
6 Doetinchem MC2 10 3 1 0 9 13 51 0
 
Zaal Meisjes C34C -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC34C 8 22 7 1 0 36 13 0
2 Ares MC3 8 14 4 2 2 23 13 0
3 Zevenaar MC2 8 13 4 1 3 22 16 0
4 Deventer MC5 8 7 2 1 5 15 32 0
5 Westerduiven MC2 8 1 0 1 7 7 29 0
 
Zaal Meisjes C4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MC2 10 25 8 1 1 58 11 0
2 Kromhouters MC12C 10 25 8 1 1 55 9 0
3 Nijmegen MC4 10 20 6 2 2 34 21 0
4 Wageningen MC4 10 12 4 0 6 33 42 0
5 Bemmel MC5 10 3 1 0 9 13 48 0
6 Overbetuwe MC6 10 3 1 0 9 11 73 0
 
Zaal Meisjes C5 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC4 10 25 8 1 1 42 20 0
2 Wageningen MC5 10 22 7 1 2 37 13 0
3 Bemmel MC4 10 22 7 1 2 40 25 0
4 Druten MC2 10 13 4 1 5 31 16 0
5 HCM MC4 10 4 1 1 8 20 57 0
6