header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
Benjamins - Reservering
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA1 - Groningen MA1
12:10
Uit
MA2 - Wijchen MA1
14:15
Uit
MA3 - NMHC MA3
12:10 - 2
Thuis
Fluiten: Ben van den Assem en Roy Moezelaar
MA4 - Union MA4
15:45
Uit
Meisjes B
MB1 - DHV MB1
12:10 - 1
Thuis
Fluiten: Tom van der Wulp en Arnoud Braun
MB2 - De Mezen MB1
12:10
Uit
MB3 - Apeldoorn MB3
14:00 - 2
Thuis
Fluiten: Ger Willems en Jan Ros
MB4 - MHC EDE MB2
17:40
Uit
MB5 - Wijchen MB4
10:15 - 2
Thuis
Fluiten: Joost Meekel en Ties Parmet
MB6 - Doetinchem MB4
12:10 - 4
Thuis
Fluiten: Roel de Kok en Mart Scheppers
Meisjes C
MC1 - HCM Arnhem MC1
11:00
Uit
MC2 - Bully MC3
14:00
Uit
MC3 - Apeldoorn MC4
15:45 - 4
Thuis
Fluiten: Luca Roffelsen en Wytse Lambregts
MC4 - Arnhem MC4
08:30 - 1
Thuis
Fluiten: Aina Holtrop en Maaike Gorissen
Meisjes D
MD1 - Bemmel MD1
10:15 - 1
Thuis
Fluiten: Elly Stender en Corne Thijssens
MD2 - HCM Arnhem MD4
09:15
Uit
MD3 - MHC EDE MD3
11:00 - 3
Thuis
Fluiten: Lizzy Ruiter en Sterre Zondervan
MD4 - AMHC Upward MD4
08:30
Uit
Meisjes E
M8E1 - MHCBeuningen M8E2
08:30 - 2
Thuis
Fluiten: Carmen Vollaers
M8E2 - HCM Arnhem M8E1
08:30 - 3
Thuis
Fluiten: Iris Witkamp
ME1 - HCM Arnhem M6E4
09:45 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME2 - WMHC M6E3
08:30 - 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME3 - WMHC M6E2
08:30 - 2
Uit
ME4 - Arnhem M6E2
09:45 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - Zutphen MF1
10:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - AMHC Upward MF2
09:40
Uit
MF3 - AMHC Upward MF4
09:40
Uit
Jongens A
JA1 - Groningen JA2
16:00 - 1
Thuis
Fluiten: Ger Willems en Michiel Wessels
JA2 - De Mezen JA1
15:45 - 2
Thuis
Fluiten: Roland Kalb en Erik Zigterman
Jongens B
JB1 - Derby JB1
14:00 - 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - Lochem JB1
15:10
Uit
JB3 - Westerduiven JB1
16:00
Uit
Jongens C
JC1 - HCOB JC2
12:00
Uit
Jongens D
JD1 - MHC EDE JD1
10:20
Uit
JD2 - HCM Arnhem JD2
14:00 - 4
Thuis
Fluiten: Ben van den Assem en Herm Vis
Jongens E
J8E1 - Westerduiven J8E1
10:15
Uit
JE1 - HCM Arnhem J6E2
10:05
Uit
Jongens F
JF1 - AMHC Upward JF1
08:30 - 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Doetinchem JF1
10:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - AMHC Upward JF3
09:40
Uit
Overig
G1 - Reservering
10:15 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner