header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Dames
ZD1 - MHC EDE D1
10:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZD1 - MHCBeuningen D1
13:45
Uit
Meisjes A
ZMA1 - Oosterbeek MA1
11:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMA1 - DHV MA1
13:45
Uit
ZMA2 - Union MA2
15:20
Uit
ZMA2 - QZ MA12C
17:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMA4 - AMHC Upward MA4
15:35
Uit
ZMA4 - Zevenaar MA2
17:15
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes B
ZMB1 - GHBS MB1
15:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB1 - AMHC Upward MB1
17:45
Uit
ZMB34C - Westerduiven MB3
14:30
Thuis
Fluiten: Erik Zigterman en Elly Stender
ZMB34C - Zevenaar MB2
18:40
Thuis
Fluiten: Jelle Leeuw en Laurens Dijkhuis
ZMB45C - DHV MB6
09:30
Uit
ZMB45C - Apeldoorn MB7
11:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB5 - HCM Arnhem MB4
15:05
Uit
ZMB5 - Voorster MB23C
16:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
ZMC12C - NMHC MC12C
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMC12C - Union MC12C
12:50
Uit
ZMC2 - HCM Arnhem MC1
17:15
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMC2 - QZ MC1
18:55
Uit
ZMC3 - Arnhem MC2
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMC3 - AMHC Upward MC5
12:50
Uit
Meisjes D
ZMD12C - Apeldoorn MD12C
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD12C - DHV MD12C
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD2 - NMHC MD4
12:00
Uit
ZMD2 - Doetinchem MD12C
13:40
Uit
ZMD23C - De Mezen MD3
09:30
Thuis
Fluiten: Johan Osinga en Corne Thijssens
ZMD23C - Voorster MD13C
13:40
Thuis
Fluiten: Ger Willems en Roy Moezelaar
ZMD4 - Westerduiven MD1
14:10
Uit
ZMD4 - HCM Arnhem MD13C
15:50
Uit
Heren
ZH1 - Groningen H1
14:45
Uit
ZH1 - Leeuwarden H1
17:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
ZJA1 - AMHC Upward JA1
16:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJA1 - Union JA1
18:45
Uit
Jongens B
ZJB3 - HCM Arnhem JB12C
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB3 - Union JB2
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens D
ZJD1 - NMHC JD1
10:35
Uit
ZJD1 - AMHC Upward JD1
12:15
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD2 - MHC EDE JD3
12:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD2 - HCM Arnhem JD2
13:40
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Upward MD5 - Ede MD3
10:20
Thuis
Fluiten: Corne Thijssens en Johan Osinga
ZAALBLOK - ZAAL Flevoland MD2 - Mezen MD3
11:10
Thuis
Fluiten: Ger Willems en Roy Moezelaar
ZAALBLOK - ZAAL Ede MD3 - Twello MD13C
12:00
Thuis
Fluiten: Corne Thijssens en Johan Osinga
ZAALBLOK - ZAAL Upward MD5 - Flevoland MD2
12:50
Thuis
Fluiten: Ger Willems en Roy Moezelaar
ZAALBLOK - ZAAL Arnhem MB3 - Ede MB4
15:20
Thuis
Fluiten: Erik Zigterman en Ger Willems
ZAALBLOK - ZAAL Leeuwarden H1 - Apeldoorn H1
15:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Westerduiven MB3 - Oosterbeek MB4
16:10
Thuis
Fluiten: Elly Stender en Ger Willems
ZAALBLOK - ZAAL Union H1 - Groningen H1
16:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Zevenaar MB2 - Ede MB4
17:00
Thuis
Fluiten: Erik Zigterman en Elly Stender
ZAALBLOK - ZAAL Oosterbeek MB4 - Arnhem MB3
17:50
Thuis
Fluiten: Jelle Leeuw en Laurens Dijkhuis
ZAALBLOK - ZAAL Apeldoorn H1 - Union H1
18:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner